bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

nexus

flowerka...ja by som chcel uz konecne skusit nejaku knihu, alebo nieco podobne ako ty, ale neviem sa na nic sustredit...niekedy nevnimam, co mi niekto hovori...chce to velku volu sa sustredit co i len na malickosti...chciet , chciet, chciet velmi...ale zasa, ked sa robi nieco nasilu, v zivote je to krasne, co ide hladko, bez tlaku...ja mam niekedy tendenciu silitt veci a to uz nehovorim teraz, v tomto nestandardnom stave...

flowerka

ahoj nexus, ja som bola pred rokom v rovnakej situacii a mozno sa budes smiat, ale jedine co mi pomahalo bolo, ze som si vzdy pred spanim pustala na notebooku Mafstory z archivu jojky, vacsinnou som z postele odsledovala tak dva diely, pri prvom sa mi trosku odlahcila mysel a pri druhom som uz vacsinnou zaspala niekedy okolo 1 rano :D a potom zrazu prisiel clovek, ktory ma zaujal a kedze chcel byt so mnou v kontakte este aj po vecernom rande, totalne ma uspal Rp-ckami, na ktore som unavena odpisovala tiez v posteli...a ked som dlho neodpisovala, vedel uz, ze spim :) sice som pri nom nezabudla, ale vratil mi spanok :) a napokon som stretla taky pokladik, o akom som uz ani neverila, ze moze existovat, a teraz zaspavam vzdy prva :)))

barborka19

Láska je i krehká, zraniteľná ... ak niekoho ľúbime, odpustíme veľa...ale veľkosť lásky sa prejaví, že nerobíme veci, ktoré toho druhého zraňujú ...

nexus

wowo, dakujem ti za krasny prispevok o laske, krasne si to rozvinula....a suhlasim s tebou...ona sa v zivote viackrat sklamala, je to velmi racionalna osoba, tak jednooducho zvazila, ze bude pre nu lepsie ma odstrihnut, tak to urobila...mali sme sa velmi radi..ale rozhodla sa tak.. a ja s tym uz nic neurobim...musim aj ja zabudnut...ale to sudene, nesudene, to mi nejde do kramu ja tomu moc neverim...
a neviem, ako si to mam vysvetlovat...