Žalúdočné problémy-Helicobakter pilori

RNG

gaia, mozno mas pravdu ze pisem privela, mal by som to obmedzit.Hlavne kvoli tomu, ze na to naozaj nemam cas. A tie Slovenske akcie ma stoja uz privela.Mal by som sa venovat tomu, z coho zijem, vyrobe suciastok pre letecky a chemicky priemysel v mojom podniku v USA, z ktoreho prijmu dotujem aj stratove akcie na Slovensku za ktore miesto vdaky dostavam povacsine len kritiku.A nielen od teba.Neber to osobne.
Co sa tyka sponsorovania, moje reklamy vidis na boku tohoto fora aj na spodu cely cas, takze robit tajnosti okolo toho, ze sa snazim poradene veci pre zaujemcov drzat AJ v mojich obchodoch by bolo na smiech.
Samozrejme kazdy si ich moze kupit kde chce, ved je zdrojov velke mnozstvo, staci si dat do vyhladavaca Google.com prislusny material co odporucam na nejake problemy a vyskocia ti tisice obchodov.
Dokonca mozes najs tie iste znacky ako u mna, nielen potrebne zlozenia, ved len v Anglicku ma moj dodavatel velkovyrobca NBTY, vyse 500 maloobchodov siete Holland and Barrett. Dalsia jeho siet je GNC, Le Naturiste, Nature's Bounty atd.
....
Tento portal nevlastnim v ziadnom pripade, prispievam sem od maja 2007 s naivnou predstavou, ze mozno niekomu pomozem.
To ale zrejme v mysli mnohych vyvolava podozrenie, lebo takych, co by pomohli zrejme na Slovensku je dnes primalo.
Skoda. Za mojej mladosti si pamatam Slovakov ako pohostinnych a ochotnych pomahat komukolvek, kto mal problem.
Zrejme to uz patri do minulosti, s dravym kapitalizmom to vymrelo a nove ludske citenie , ktore existuje u urciteho poctu ludi v USA pomoct bliznemu sa tam zrejme este nevyvinulo.

gaia

kto prevadzkuje tento portal zdravie? som presvedcena, ze RNG, ved odpoveda skoro na vsetko co sa tyka vyzivovych doplnkov a kazdemu odporuca nakupovat v jeho obchode. to nie je reklama? a dokonca velmi priezracna. iba ak je on sponzorom a vlastnikom tejto stranky, potom to chapem, ved kazdy si svoje chvali. ale ak je to len jeden z prispievatelov, to teda nechapem vobec. bez urazky, ale je to divne.

airam3

Od minulého roka sa liečim na helicobaktra a zápal žalúdka. Trojkombinácia liekov mi nezabrala ani na jedno. Po dlhodobej liečbe Lanzulom som sa zbavila zápalu, ale helicobakter stále pretrváva. Už som prehltala toľkokrát hadicu, že to ani nepočítam. Môj lekár mi ani nenaznačil, že by mi mohol helicobaktera zistiť iným spôsobom.
Ale to teraz nie je podstatné. Chcem sa spýtať, či je normálne a správne, keď mi lekár na poslednej návšteve povedal, že ďalšia liečba helicobaktera môže pokračovať až o pol roka, pretože môj /ha, ha/ helicobakter je imúnny na antibiotiká. Po pol roku by vraj mohol imunitu stratiť a potom môžeme znova liečiť helicobaktera. Dovtedy nesmiem brať žiadne antibiotiká, inak by sa liečba mohla znova oddialiť o pol roka. Je to normálny postup? Nemám dobrý pocit z toho, že môžem prísť ešte k horšej veci ako je helicobakter /v priebehu čakania na ďalšiu liečbu/. Mám ísť k inému lekárovi? Ďakujem za radu, ktorú dúfam dostanem.

RNG

Aloe vera odporucam hlavne ciste, neprehriate prirodne(napr 99.3% konzervovane len vitaminom C, ziadne chemikalie).
Probiotika su najlepsie v kapsuliach, co sa rozpustaju az v crevach, ktore maju mnoho roznych kultur a pocet organizmov v Miliardach.
Mozes sa s doverou obratit aj na moje obchody, ja tam mam tiez kvalitny tovar za pristupne ceny.

RNG

Ivon, pre istotu ber aspon zinok, aloe vera a probiotika pokial nevies o co sa jedna.
Aloe je hojive na zaludok, zinok zatlaca helikobakter aj ine bakterie a virusy,probiotika ti zvysia obranu voci inym infekciam

ivon24

ahojte prosim vas poradi mi niekto mam uz mesiac zaludocne problemi zo zaciatku som vracala a mala bolesti. teraz nevracam ale bolesti stale neustupuju. bola som uz aj u doktora stale mi dava lieky ale nepomahaju a tehotna nie som

ethel

kôli kontrole nemusíš absolvovať sondu...zistia z krvi,ale sondou vidí zmeny na sliznici,či je tam viditelný zápal ....to je ako keďprídeš k lekárovi a povieš mu,že ťa bolí hrdlo a on bez toho aby sa ti pozrel do krku ti stanový diagnózu...