Žalúdočné problémy-Helicobakter pilori

lencok1

Rng dakujem Ti, ze si napisal. Ja uzivam aj GSE, co mam od Teba, ako dlho to treba brat? V podstate davam si kazdy den 30 kvapiek.
Taktiez sa chcem opytat, co to znamena ked je ten zapal chronicky? da sa toho este zbavit?

RNG

lencok, aj ini,
zaludok bez dostatku kyselin je lahko napadnutelny hromadou bakterii a inych mikroorganizmov, ktore sa tam mozu rozmnozovat alebo aspon to prezit a dostat sa dalej do dvanastnika a criev, kde sposobuju dalsie problemy, vcitane zapalov a nicenia stien.

Kyseliny v zaludku su nasa prva obrana proti prieniku bakterii do tela

Porusenie kyslosti zaludka je hruba chyba sucasnej mediciny.
Podobne ako je chyba drogy potlacajuce imunitu a
zahravanie sa s hormonami

Zialbohu, toto su vsetko nasledky symptomatickeho pohladu na liecenie, tj
adresovanie symptomov a nie
pricin, co ich sposobuju
.
Este raz, helikobakter ma podla statistiky v USA 20% deti a az 50% starsich ludi a DA SA VYHUBIT BEZ ZNIZOVANIA KYSLOSTI ZALUDKA roznymi sirokospektralnymi antimikrobialnymi latkami
BEZ PORUSENIA PRIRODZENEJ PROBIOTICKEJ FLORY V CREVACH A INDE V TELE.
Prostriedky su
Koloidna strieborna voda
Rozne zinkove soli
GSE a oreganovy olej, rozne probiotika
a hromada inych.

lencok1

Ahojte, ja som si bola pre celkove vysledky, ale nakolko mal Dr fofry a mali tam surny pripad, moc mi k tomu nepovedal. Neviete mi niekto objasnit, co znamenaju moje vysledky?
Mikro-zaver:1.duidenum:
utrzky sliznice dvanastika s miernou prevazne chronickou zapalovou celulizaciou...
2. antrum:
-stredne tazka chronicka aktivna antralna gastritida, kolonizacia HP stredneho stupna
-loziskova mierne vyjadrena inkompletna intestinalna metaplazia
-bez dyspalzie
ATB som uz dobrala, ale toto su celkove vysledky, co znamena stredne tazka chronicka stredne aktivna antralna gastritida?:(
ked som sa spytala na dietu, povedal, ze mozem jest vsetko, ale on bol uplne vycerpany, akoby tri noci nespal...
prosim Vas, da sa ten zapal nejako uplne odstranit? co preto robit?

ethel

lencok1,helicid som brala pravidelne a teraz si ho dám,keď mám bolesti žalúdka,čo je za mesiac možno raz....Mne pomohol velmi a je mi jedno čo o tom napísal RNG(prepáč RNG),ja som zástancom aj normálnej medicíny.

[zruseny12]

ak ti mlieko neskodi tak ano, kup si acidko,/co obsahuje probiotika/a s kolacikmi,tiez si myslim,ze mozes,ked nebudes prehanat,to uz podla toho ako sa budes citit...
lebo sladkeho vela tiez moze sposobit navrat helikob.ja si na odkyslenie tela robim doma domaci jablcny ocot...to,ze je velmi dobre...
tie ENZYMY,ked budes kupovat tak si pytaj take aby rozkladali vsetko laktozu,bielkoviny atd.

lencok1

Takze mam si kupit Acidko, jogurty atd...?
Stravu som si upravila uz pocas uzivania, aj v tom budem pokracovat, chcem opat zacat uzivat aj GSE...
A ako s vianocnymi kolacikmi? vsade bude napecene a ja vobec neviem, ci take maskrty mozem

[zruseny12]

lencok,myslim,ze to je normalne,mas uplne vypalenu crevnu mikrof.a v zaludku vystelku ANTIB.teraz si kup PROBIO FIX/na creva/ a ENZYMY je dobre uzivat./na rozlozenie protravi...
banany su dobre jest,jablka,hrianky,pit harmancekovy caj,ryzu,zemiaky-lepsie ked su varene v slupke...aspon prvych 48hod.
a potom postupne zacni jest,co ti neskodi
hl.sa vyhni alkoholu,kave/ak mozes,ak nie tak jednu denne mozes/mastnym jedlam a vyprazanym.../
tiez som brala nedavno 3 druhy antib.a toto mi velmi pomohlo...aspon mne...
stale beriem probiotika a enzymy...

lencok1

su dva dni potom ako som dobrala ATB, ale dnes mam priserne problemy so zaludkom...
Uvidime co ukazu vysledky...
Ethel helicid pouzivas, iba ked mas obtiaze alebo stale ako prevenciu...
Myslim, ze ten moj zaludok to je beh na dlhu trat