Žalúdočné problémy-Helicobakter pilori

kosa

gaia,
pohostinny narod uz ak nie vymrel tak vymiera. jeden clanok na SME poukazoval na to ze pas severu nasej krajiny sa zacina vypraznovat a je vela obci na vychode kde zacinaju mat prevahu INDOVIA.
nuz povodni obyvatelia nasej krajiny uz skoro vymreli.

duski

ahojte, nasiel som prispevky o helicobakter.... ako sa teda prejavuje, okrem drobvnych vyrazok, ake to ma pripadne dosledky, ak sa nelieci ?
dd

ala8

V ambulancii Biomediciny mi zistili podozrenie na helicobaktera..je to aj vidiet na tvari a tiez na chrbte(male vyrazky]Mala by som uzivat lieky na pridodnej baze. Chcem sa vsak opytat, ci ma helicobakter suvislost s tehotenstvom..nemoze branit tehotenstvu alebo mat nan nejaky vplyv? Dakujem.

vega

Ahojte, aj mam helicobaktera, ktoreho som zistila nahodou, ked mi kozmeticka povedala, ze mam drobne vyrazky na brade, aby som si urobila test z lekarne. Vysiel pozitivny, tak som isla na odber krvi a helicobakter sa potvrdil. Drasticka forma liecby s antibiotikami ma zastrasila, a tak som skusila prejst na vegetariansku stravu, ktora pozostava v zaklade z ryze, strukovin, zeleniny, orechov a caju. Samozrejme, jem aj ine bezmasite produkty. Mozem povedat, ze nemam ziadne problemy s travenim a gastrolekar mi odporucil dalej pokracovat v tejto strave a mozem zit s helikobakterom dalej bez problemov. Skuste to, stoji to za to .

martina555

ahoj ethel... citam ze vies poradit.. tak ja mam taky problem ze ked zjem na obed polievku a potom si dam aj druhe jedlo pride mi strasne zle od zaludka az mam pocit ze za pol hodinu ak sa nevyprazdnim zomriem.. ked ma vzali na pozorovanie nic mi nezistili.ani len v krvi nic nemam :( je to strasne ..tie bolesti.. newjem zistit z akeho druhu jedla by to mohlo byt lebo vzdy je to pri niecom inom :( co to moze byt? mam zacat len so zdravou vyzivou?

evina

Ahoj gaia.
Mame velmi dobre skusenosti a kladne vysledky pri lieceni helikobaktera prirodnymi produktami,nie je tam ziadna chemia,je to trojkombinacia.Ak chces vedietviac,ozvi sa na sukromny meil,radi poradime

gaia

ethel, prosim ťa, ty si si toho helicobactera úplne vyliečila? koľko to trvalo a čo všetko si užívala? nevieš náhodou, či sa to dá zlikvidovať aj nejakými alternatívnymi prostriedkami, bez toho, aby človek užíval antibiotiká? vraj je z nich veľmi zle. a ešte som počula, že helicobaktera môžeš aj po vyliečení zase od niekoho ľahko chytiť. to je dosť blbé.