Žalúdočné problémy-Helicobakter pilori

/,/

Ahoj, Monika, na tvoj problém je viac možností ako liečiť HP okrem ATB. Ja by som ti doporučila prírodné prípravky, ak chceš, napíš mi svoj email a popíšem ti podrobnejšie čo je načo.

monila

Ahojte.volam sa Monika.aj ja mam tieto zaludocne problemy,z ktorych sa nejako neviem dostat.uzivala som aj tabletky,skusala nejest niektore potraviny....vysledok je vsak len chvilkovy.neviem co mam uz robit.dakedy mam aj take dni,ze skoro nic nejm,pretoze mam strach,ze mi bude zase zle....neviem,co mam uz robit.

RNG

lulinka, vylucovanie hlienov je tvojim vlastnym telom ako sposob ochrany sliznic.
Odporucasm ti niekolkokrat denne davat do nosa kvapky koloidnej striebornej vody a na striedacku aj kvapky roztoku GSE
Roztok GSE odporucam aj pit, a to 60 kvapiek do litra vody, nosit so sebou a kazdu chvilu si s toho glgnut trochu

Lulinkaa

RNG
a prosim ta aku liecbu by si si odporucal na tu infekciu - ktore vlastne vylucuje tieto hlieny? alebo aspon radu, co mi pomoze. Dakujem

mjanik

Julinka-asi treba začať liečbu úpravou trávenia+raz posilniť obličky,druhý krát pridať slezinu a tretí raz pridať pľúca-akupunktúra

RNG

lulinkaa, velmi pravdepodobne mas silnu plesnovu infekciu, na co telo reaguje vylucovanim extra hlienov na obranu. Ked nakazu vynicis, aj hlieny zmiznu velmi pravdepodobne.

RNG

lencok 1, ked je zapal chronicky, tak je aj pricina zapalu chronicka tj nejake mikroby su tam pritomne cely cas.
Ale tie sa daju vyhubit postupne.
Na to, aby sa ti to ale nevratilo musi byt v zaludku dost kyselin, inac sa s kazdym surovym jedlom znovu nakazis. Takze dostatok zaludocnych kyselin je tu kriticky dolezity.
Nezabudaj na to, ze ked mas casto pocit paly alebo nafuknuty zaludok, je tam nedostatok kyselin a pre to bakterialna a kvasna cinnost, dokonca aj hnilobna.
A to sposobuje po case zapaly zaludocnych stien.

Lulinkaa

dobry den,
mam 66 rokov a chcem vas touto cestou poprosit o radu alebo pomoc na moje uz skoro 6-rocne zdravotne problemy. V ustnej dutine sa mi vytvara väcsie mnozsto neprijemnych chuti. Rano, ked vstanem, mam plne usta nahrmoazdenych hlienov, kt. mozem vypluvat (nie vykasliavat) do nekonecna. Jazyk a vrchne dasna mi opuchaju, mam ho olepeny hlienmi, jedlo sa mi prilepuje na zubi, niekedy mam pocit ako keby som mala na nom kypriaci prasok do pecina. Jazyk ma bolieva. V poobednych hodinach sa mi na jazyku robia biele peny, okolo 16:00 h je to najhorise, z jazyka mi vyteka tekutina. Toto vsetko je velmi neprijemne pretoze raz mam chut slanu, potom priserne sladku. Bola som uz na viacerych vysetreniach, ba dokonca mam vsetky blomby tmave preblombovane na biele. Bola som na vysetreni zaludka 5-krat. Vsetko mam podla vysledkov v poriadku. Lekari mi nevedia povedat co mi je.Jedina pomoc na kt. som postupne prisla - nehovorit a nehybat jazykom, a to nejde! toto vsetko vypluvam alebo prehltam cely den.
Prreto Vas prosim, poradte, pomozte

sam

ahojte prosim ako sa vlaste prenasa HP??...lebo ste tu pisali nieco o bozkavani ale ja som citala ze tak sa neprenasa..