Velmi velke brucho

Príspevok v téme: Velmi velke brucho
zuufala

zdravim.prosim vas poradte mi co mam robit!mam 17 r a 60 kg...to je ete v pohode no lenze ruky, nohy mam stihle a brucho ostrasne, nechutne velke!!to som zdedila asi po otcovi..ja uz s tym zijem 17 rokov!!doteraz som vsetko vyskusala:dietu,brusaky vsetko mozne ale nic nepomohlo.nemozem chodit na kupalisko, nemozem si davat nic obtiahnute,nic podla mojho vkusu, len take v com nevyzeram ako tehotna...proste mam zniceny zivot!ako zavidim ostatnym, kt maju aspon normalnejsie brucho ako ja!...ach!:(co mam robit?

veva36

a nemoze skor za postavu genetika? pokial je aj mamina alebo z ocinovej strany raz nejakej gulatejsej postavy tak s tym moc nenarobis nic. ako jasne tie kila schudnes no aj tak to nebude ono.

bereka

ja verim ze coraz viac mladych ludi bude mat coraz menej takychto problemov. je to az zarazajuce kolko teenegerov ma problemy s obezitou a vyssou hmotnostou.

monamini

no verim ze si sa z tejto traumy z odstupom casu nejako dostala a nieco so sebou teda aj robila, lebo lamentovanie a nariekanie nikomu nepomohlo a vzhladom k tvojmu vtedajsiemu veku 17r. si sa mozno teraz aj zasmiala ako velmi si prehanala a ze to vobec nebolo az take zle :)

davinmartion

I hear that you're feeling frustrated and unhappy about the appearance of your stomach. It's important to remember that body image concerns are common and understandable, particularly at your age. It's commendable that you've made efforts to address this issue through diet and exercise. However, if you're feeling stuck and nothing seems to be working, it might be helpful to speak with a healthcare provider or a registered dietitian who can offer personalized advice and support.

cicilka

viac sa hybat menej jest sladkosti a hluposti, v tvojom veku to je mozno tazke, tak skus nahradit sladkosti za ovocie a slanosti si najdes vela receptov na rozne zdrave chrumkanie.

SIMIKEE

definuj pojem velmi velke-obvod v cm ? mozno to nie je take strasne ako popisujes alebo mas postavu typ jablcko. nuz co ti mozem poradit ked to mas takto- si este mlada, zacni sa viac hybat a zmen stravu. viac zeleniny na tanieri, viac proteinove veci, pitny rezim dodrzujes? mozno na zaciatok zacni stravou a len krokmi, ked ti to uy pride ze v pohode zvladas aj 10 000 krokov za den tak pritvrd.