Velmi velke brucho

Príspevok v téme: Velmi velke brucho
zuufala

zdravim.prosim vas poradte mi co mam robit!mam 17 r a 60 kg...to je ete v pohode no lenze ruky, nohy mam stihle a brucho ostrasne, nechutne velke!!to som zdedila asi po otcovi..ja uz s tym zijem 17 rokov!!doteraz som vsetko vyskusala:dietu,brusaky vsetko mozne ale nic nepomohlo.nemozem chodit na kupalisko, nemozem si davat nic obtiahnute,nic podla mojho vkusu, len take v com nevyzeram ako tehotna...proste mam zniceny zivot!ako zavidim ostatnym, kt maju aspon normalnejsie brucho ako ja!...ach!:(co mam robit?

pisticka

Hentake tabletky na chudnutie, no co ja viem, asi by som do toho nesla, ktovie co to fakt robi. Treba si to v sebe vsetko upratat co chcem dosiahnut a ist za tym.

Pivonka37

Hlavne žiadne tabletky, začni sa pravidelne hýbať a upraví sa ti bruško. Teraz je celkom in kolobežka, tak skús kuk na cyklospeciality.sk. Má super výber.

Jennny

osobne by som doporučovala šport a to dost aktivny. je to jedine čo pomože. Podla mna by velmi pomohla kolobežka, je to ovela lepšie a v boji s nadvahou učinnejšie ako klasicky bicykel

101Zaanka

V prvom rade si to musíš v hlave trochu utriediť. Musíš sa začať mať rada takú aká si a potom uvidíš, že aj chudnutie pôjde ľahšie.