Velmi velke brucho

Príspevok v téme: Velmi velke brucho
zuufala

zdravim.prosim vas poradte mi co mam robit!mam 17 r a 60 kg...to je ete v pohode no lenze ruky, nohy mam stihle a brucho ostrasne, nechutne velke!!to som zdedila asi po otcovi..ja uz s tym zijem 17 rokov!!doteraz som vsetko vyskusala:dietu,brusaky vsetko mozne ale nic nepomohlo.nemozem chodit na kupalisko, nemozem si davat nic obtiahnute,nic podla mojho vkusu, len take v com nevyzeram ako tehotna...proste mam zniceny zivot!ako zavidim ostatnym, kt maju aspon normalnejsie brucho ako ja!...ach!:(co mam robit?

zemlicka32

myslim, ze kolobezka, ako ti tu bolo poradene, ti velmi k zhodeniu brucha nepomoze :) netreba asi pocuvat kazdu radu.

malekana

No, z brucha sa chudne najhorsie, mozes cvicit ako chces aj vyskusat rozne diety od vymyslu sveta, ale bez stravy z brucha nezhodis, to je proste nerealne. Bez upravy jedalnicka to nedas.

Steve13

Dobrý den, chci se zeptat, vyzkoušela jste například Keto dietu? fitnessmix.cz . Já jí třeba vyzkoušel, a musím říct že jsem začal hubnout během pár týdnů.

grilda05

ale tak ked uz tak si najst fakt certifikovaneho trenera ktory poradi, lebo teraz mam pocit ze je kazdy druhy trener a poradca ale to je ako na beziacom pase, radsej najst niekoho s overenymi skusenostami.

danicka

Ono by ho potom chcelo nejak vyrysovať. Možno by bolo najlepšie si zabehnúť do fitka a tam by ti povedali, čo bude pre teba najlepšie a bude to mať teda taký efekt, ako by si chcela