Velmi velke brucho

Príspevok v téme: Velmi velke brucho
zuufala

zdravim.prosim vas poradte mi co mam robit!mam 17 r a 60 kg...to je ete v pohode no lenze ruky, nohy mam stihle a brucho ostrasne, nechutne velke!!to som zdedila asi po otcovi..ja uz s tym zijem 17 rokov!!doteraz som vsetko vyskusala:dietu,brusaky vsetko mozne ale nic nepomohlo.nemozem chodit na kupalisko, nemozem si davat nic obtiahnute,nic podla mojho vkusu, len take v com nevyzeram ako tehotna...proste mam zniceny zivot!ako zavidim ostatnym, kt maju aspon normalnejsie brucho ako ja!...ach!:(co mam robit?

mandarinkaa

to lettynka: :))))))))))))))))))))) Prepac, dufam, ze sa nenahnevas, ale strasne ma pobavilo to tvoje "vyzeram jak mrkva" ... V tom momente som si predstavila taku chodiacu mrkvu..Skoro mi zabehlo, co som sa tak rozosmiala, lebo som akurat pila caj... To nie, ze si robim srandu, ved ja tiez nemam dokonalu postavu.. napr. ja nemam ziadne prsia a velky zadok.. No a kolko nas je tych "nedokonalych" .. a co teraz? .. Nemozme vsetci behat po mole... :))

a2

tak to ste jej fakt poradili. ach jaj. no ako moze mat velke brucho??? normalne. proste ho ma vacsie a chce poradit a nie aby ste si robili srandu.

zuufala ak mozem vediet ako dlho si cvicila (cvicis) brusaky? a kolko?

egresko

To nie je o bruchu ale o hlave. Si pozri tie temy kazdy si meria nejake telesne organy a je nestastny lebo nepatri do medializovaneho standardu. Kady clovek ma rpedispozicie priberat na urcitych partiach, ty povedzme na bruchu, neviem aku mas vysku ale 60 kg pri povedzme 173cm nie je vela. Behaj ale halvne si prestan merat udy a trapit sa nad somarinami.

lettynka

no a ja mam zas smiesnu postavu...mam silnejsie ruky,velke prsia,chudy pas,boky akurat,zadok maly a nohy chude..vyzeram jak mrkva..no a tiez s tym musim zit lebo to mam dedicne..schudla som a ruky ostali..a tiez mi to vadi..co uz..

karioll2

ja ako original ja1111,nie ten bastard co sa pod mojim nickom prihlasuje,mam 120cm.ale zuzic citaj,ma 17 a 17 rokov ma velke brucho?akoze od narodenia ho ma?

ja1111

ano zijem s velkym bruchom uz 17 rokov...predstav si...nie je to prijemne, ver mi!...vies ked som bola mala tak ete mi to nejak nevadilo horsie to bolo v puberte...