Gélové nechty - výhody a nedostatky

katinka29

pozeram na internete,ale to je tak tazko
pokial sa to neda vyskusat,no neviem co robit,vyskusam este elektro-ale neverim.
je podla vas vhodne pouzit primer,potom jemne pretriet jednofaz.gelom-lampa,potom modelovat C tvarom-a nechat v lampe,sbrusit a nakoniec pretriet gelom,alebo to ukoncenie je lepsie nejakym inym gelom,kedysi boli pink.teraz neviem ci su nejake novinky.
dakujem za odpovede
pevne verim ze zozeniem niekde ziarivky

Lusytta

katinka29: ja som v elektre nezohnala,ale skus internetove obchody, alebo ak si z BA tak vo wexe (wexa.sk) v kamennom obchode ti aj vyskusaju ked donesies lampu so sebou ze ci pasuju :)

Lusytta

katka11, katinka29: ja pouzivam IBD, podla mna je najlepsi,hlavne sa nanho mozem spolahnut...horsie je to s dostupnostou, ja ho objednavam z USA cez net, troska to trva ale aj cenovo je to prijatelne :)

katinka29

dakujem jajkaft :o)
takze zajtra nabehnem do elektra.
neviem,ja som kedysi pouzivala lioncosmet.ale,no chcela by som nieco ine.
a hlavne to potrebujem cim skor,aj ihned zajtra...
neviem dufam ze sa mi poradi aky gel je vhodnejsi a jednoduchsi na nansanie,a aby nestekal.

jajkafr

katinka
ahoj sestra študuje v odbore kozmetička a nedávno si robila kurz na gélové nechty kúpila si gély, typy aj lepidlo a neviem čo všetko k tomu potrebuje od poľskej značky Alle Paznokcie viac na www.allepaznokcie-nowytarg.pl a nesťažuje si vraví že sa jej s tým robí dobre, nechty spravila mne aj sebe a držia už niečo vyše mesiaca, ale ja som v tejto oblasti laik ak by si chcela vedieť viac môžem ti dať mail na sestru :)
čo sa týka tých žiaroviek dostať ich kúpiť v elektro predajniach

katinka29

prosim o radu tie kt.chcu poradit,
dakujem :o))))
gelov.nechty som robila pred 10 rokmi,nejake 2 roky.
teraz by som mala zaujem si robit sama pre seba,len teraz je taky vyber ze neviem kde a s kt. gelom sa dobre robi,ci je lepsie jednofazovy,alebo iny.Hlavne nech sa nerozlieva! lampu mam na 4 ziarovky 9W kde viem zakupit 4 nove ks,a budu pasovat na moju znacky lampi (zn.LION s casovacom)
dufam ze mi tu niekto pomoze...........

snazilkaaa

baby prosim vas ak by sa vam dalo mohli by ste mi prosim poradit ak ste skusali gely z nikashop.sk aka znacka je podla vas aka? neviem si totiz vybrat cim väcsi vyber o to to mam nejake tazsie. dakujem

queen.emka21

Ahojte baby. Chcem sa len opytat aku hrubu vrstvu gelu si davate na nechty?
asi si davam malu vrstvu(snazim sa teda o co najtensiu, aby boli nechty co najprirodzenejsie), casto sa mi stava, ze mi ako kedy praskne gel, alebo sa odstiepi.
Myslite, ze by väcsia vrstva pomohla?