Gélové nechty - výhody a nedostatky

sadenicka

babyyy jezisko len aukro nie. sami bordel a uplne nekvalitne produkty,nehovoriac ake som mala problemy s lampou pri reklamacii odisla po 3raze pouzivania. sa neda porovnat ja tiez ako kopa z vas nakupujem na -odkaz odstránený- a som moooc spokojna. cez skype mi poradi aj kazdy den co treba. odporuuucam.

Lusytta

adrien: ja napriklad kupujem IBD z USA aj ked tuto stranku co si dala prvu poznam, je to jedina stranka s predajom IBD na Slovensku s ktorou som sa stretla...skoda len ze su tie veci mnohonasobne predrazene :/ Napriklad 56g stavebny gel tam stoji 99 eur+postovne, zatial co mna stoji rovnaky gel aj s postovnym do 30 eur...tak mi to stoji za tie 2 tyzdne cakania na tovar :)

katinka29

velmi pekne dakujem za odpovede,
us som si objednala cez e-kozmetika.sk velmi dobre ceny a fantasticky pristup :o)

adrien

sya,nechcem ti brat ilúzie,ale moja nechtárka touto metodou začínala v89.to je najstaršia metoda,potom prišli nechtové typy a teraz sa znova začali dost preferovat formičky.je to taký návrat k starému dobrému.nič v zlom len aby si bola v obraze.ver mi ja tie nechty nosím už roky takže to mám vyskúšané všetko na sebe,ale najkrajšie sú asi nechty na typoch,alebo to je vec názoru.

sya

baby dneska som bola na nechty... uplne s tou najnovsiou medotou co teraz robia... bez tipou... na tie papieriky, ktore sa podkladaju a potom odlepia... je to ovela krajsie...

Lusytta

katinka29:ako ti pisala uz bibianna, primer sa nanasa az po nalepeni tipu...ja najradsej pouzivam ruzovy modelovaci gel, lenze ruzovy od IBD nie je priehladny ale taky mliecny, vela toho prekryje (napr.odrast povodneho gelu), na ukoncenie pouzivam clear, tiez od IBD, dobre sa s nim prekryva rozne zdobenie, vela dievcat pouziva bezvypotkove gely so stetcom, robi ich vela vyrobcov, ale tie su riedke, nie su vhodne napr. na zaliatie trblietok...Kamuflazny gel je farebny gel telovej farby cize ho musis naniest pred francuzskou, inak by si ju nim prekryla (mozno nie dokonale ale predsa)...zo Silcare je najlepsi biely Basic :)

bibianna

katinka ziarovky mozes kupit aj na netovom obchode kludne nikashop.sk ja tam nakupujem a nestalo sa mi ze by nefungovala a myslim si ze keby sa stalo tak uplne kludne vymenia.
co sa tyka gelov aj ja som jeden cas pouzivala lion. ale ja som taka ze rada skusam preto som presla vela gelmi. podla mna je ok/platinum,cuccio,jos a ibd ale z lacnejsich sa da aj perf, mas jedno ci clear alebo pink. pink je tiez skoro prisvitny len trosku zakriva nezrovnalosti co je dobre.biely gel na fr.manikuru sa nanasa podla potreby zalezi aku ma kryciu schopnost.
primer sa nanasa po nalepeni tipu. pred modelaciu
minna/samozrejme
snazilka/ zalezi ako chces investovat platinum a cucio je ok a aj lion prip ak menej tak lmb. alebo jos. mne z trhu najmenej sadlo enii.
emka/ v strede co najviac po krajoch menej

katinka29

Lussyta,prosim ta primer sa nanasa na prirodzeny necht pred aplikaciou tipu,alebo ked je tip nalepeny?
Ktory gel si radsej zvolit na modelaz a aj ukoncenie,gel pink,alebo clear uv gel.
Nenasla som uz ste to tu pisali,kt,gel zo silcare,ten biely je dobry-na fran.man. a v akej hrubej vrstve sa nanasa.
kamuflaz sa kedy aplikuje pred alebo po naneseny bieleho gelu pri fran.man.

jajkafr

katinka
keď sestra chcela lampu pýtali sme sa v elektre v Poprade a predavačka povedala, že majú iba žiarovky a Poprad nie je veľké mesto takže ak si z okolia BA alebo tak možno skôr zohnaš :) držím palčeky