Gélové nechty - výhody a nedostatky

zuzula 24

zaza9782 samozrejme ked prestane boliet a nebude to červene alebo hnisave tak možeš si dat na to namodelovat necht. je to pomerne časte že sa necht zlomi takto neštastne takze nechtarka už bude vediet čo a ako

JankaBi

minna: samozrejme že hej, ved nerobíme gélové nechty ľuďom s krásnymi, pevnými prírodnými nechtami... je to trošku makačka oproti neobžratým, no dá sa ak sa chce :o)

JankaBi

mimus221: ahoj ja robím aj na šablónu a priznávam jednofázovým som to ešte neskúšala. NA špičku používam hustý gél, lôžko aj špičku po vytvrdnutí natriem tenšou vrstvou modelovacieho gélu, dám ozdoby, far. gél a podobne, vytvrdnúť, namodelovať C-čko,lampa, odstrániť lepkavosť, obrúsiť do ideálneho tvaru, zapečaťovací gél. keď sa ti bude gél dotýkať valov, bude sa odlupovať, gél na koži jednoducho nedrží.. nezabúdaj na primer
a čo sa ozdôb týka, skús napr. wexu, majú veľkostí a tvarov od výmyslu sveta a ak si niekde z blízka je fajn tam skočiť osobne, resp. aj inde majú kamenné obchody...

zaza9782

Ahojte, poradte, zlomila som si gélový necht tak nešťastne, že som si priečne zlomila aj svoj asi v jednej tretine necht. lôžka od voľného okraju. Čo s tým? Môžem si na to (ked to prestane tak čertovsky bolieť) dať urobiť nový necht, nech nevyzerám ako blb?

giorgiaa

baby predam parafin.vanu tu oranzovu novu 1x pouzivanu s parafinom a stetcom na nanasanie + mriezka. vsetko za 46eur. vyhrala som totiz parafin dvojvanicku ktora sa mi do salonu viac sikne. kontaktujte ma na maile giorgiaa@post.sk

mimus221

baby, robíte niektorá gelové na šablónu? dá sa to robit jednofázovým gelom? a ako to vlastne robíte? potrebujem vediet ci dávate gel aj okolo necht.lozka a valu alebo dodržiavate ten 2mm odstup aj pri tomto postupe? díky

mozem dat kamienky priamo do gelu? nebude to vytrcat? neviete kde zoženiem také menšie,lebo doteraz len také dost velké som videla

alexa29

ahojte žienky, máte skúsenosti s One stroke technikou malovania? je to to iste ako painting? A este by som rada vedela ze ci sa dá takýmito farbami malovat aj na gél a najma ma zaujíma či treba ten nechet pred malovaním opracovat nejako alebo len odmastit? robí sa to na hotové nechty že? a potom len prelakovat? alebo finish gel?

sya

adrien... tak som si myslela, ze je to nieco nove... ale je mi uplne jedno, ze niesom v obraze s takymi hlupostami, takze ziadne iluzie mi neberies... tiez som mala na typoch nejaky ten rok... ale viacej sa mi pacia tieto...