Gélové nechty - výhody a nedostatky

Skatka8

ahojte baby, chcem sa opytat na nechty a gely znacky Truscada..robila som si kurz gel.nechtov a lektorka nam odporucila tieto, lenze zatial sa kazdej zakaznicke po dvoch tyzdnoch uz nejaky necht odlomil, tak neviem ci je chyba v geloch alebo vo mne? :) pretoze co som sa pytala aj ostatnych na kurze tak aj im to vydrzalo dost kratko.....neviete o nejakej stranke kde je podrobne opisany postup modelaze gelovych nechtov? ja viem ze kazda nechtarka to robi inak, ale skusila by som aj nieco ine, lebo ma uz ide porazit...dakujem pekne

mimus221

baby, vedela by som sama urobit acrylové nechty? lebo robím gel a sestre to nedrží, tak som myslela na acryl. len som to v zivote nerobila. tak by som skusila len bez francuzskej. a preto sa teraz pytam , ze ci na urobené akrylky sa dá urobit nakoniec gelová špička????? je to mozne?

alexa29

dang: viem ze by som potrebovala na to skolenie, len teraz nemám cas, ja to len chcem vyskúsat.(painting) len som chcela vediet ze ked robím gelové n. ze tie farby mám na akú plochu naniest, ci na obrusenú, odmastenú, alebo aku. diky za odpoved.

dang

tinusska,určite by sa po tak krátkej dobe gel nemal olupovat,mne chodia zák. po 4-5týždnoch na dorábky a stačí prebrúsit a dorobit.niekde sa stala chyba,len tých možnostíje velmi vela.ale aby som neukrivdila ani nechtárke,posúdit to je tažko ked to človek nevidí.sú zák.ktorým gel nedrží vobec,tým robím akryl a naopak.,dalšie možnosti-diabetes,štítna žlaza, hormon.nerovnováhy,užívanie liekov,použitie chemikálii,nevhodne zvolená dlžka vzhladom k tvojej práci a mohli by sme pokračovat.Hladaj si nechtárku na odporúčanie s ktorou majú iné kočky len dobré skúsenosti.Urobit kvalitné nechty nieje zase také jednoduché ako by sa zdalo.

tinusska

mam teraz prvykrat v zivote robene gelove nechty... preto sa chcem spytat, ci je to normalne, alebo nie, ze po tyzdni sa mi ten gel zacne po krajoch nechtov akokeby odlupovat. potom si to hned prelakujem priesvitnym lakom, nech sa to neodlupne celkom, ale uz aj tak to nepekne vyzera....

dang

alexa29 Ja som bola na úúúžasnom školení v Pov.Bystrici na painting.vela ma naučila.oplatilo sa.je to jeden den a potom záleží na tebe ,trénovat a trénovat.sú na to farby určené na túto tchniku.ja som to najprv skúšala bez školenia,ale nešlo to,má to svoje muchy.telefon najdeš na nechtyerika.sk

adema

aanda8:ja mam dobre skusenosti s tipmi perfectnails,su zatial naj co som skusala. ale nechavam si aj z inych znaciek pre zakaznicky, lebo niektore su rovnejsie a niektore oblejsie. ale perfect su super pruzne a lahko a rychlo sa zbrusia.len oni maju balenia len po 100ks box a potom si cisla dokupujes po sackoch 25 alebo 50 ks.

aanda8

ahojte, nemôžte mi poradit neaké dobré tipy?myslím názov.už som ich dost vyskúšala podla odporúčenia, ale stále to neni ono.dakujem