Gélové nechty - výhody a nedostatky

katka11

ahojte chcem sa spýtať že po akej dobe by bolo vhodné vymeniť žiarivky v UV lame. mám ju vyše roka a nechtíky nerobím často asi tak 3 až 4x do týždňa takže nie sú až také opotrebené. som niekde čítala že keď začínajú byť opotrebené tak na konci začnú tmavnúť ako nerobia to ale ani neviem či sa to tá podla toho posúdiť.
Ďakujem za rady :-)

Janka381

Ahojte chcela by som sa spytat kde v Ba robia dobre gelove nechty a popripade nejaky kontakt. Potrebovala by som ich uz buduci tyzden. Dakujem

gulicka

evicka...ja si gelove nechty davam robit uz vyse roka zatial mam snimi dobre skusenosti dala som si uz orbit u rozlicnych ludi ale ted som spokojna...Gelove nechty stoja niak 20 euro nasla som uz za 17 ale aj za 25..cim drachsie tym kvalitnejsie...ale dala so msi par krat robit aj akrilowe te su lepsie pevnostou ako gelove ale gelove sas mi viac lubia...ale akrilove ked ces francuzku mankuru vyzeralo by to ako tvoje vlastne :D

dang

Leanne pozor na to až si nezbrúsiš vzor,a ked prebrúsiš málo može sa ti gel olupovat.musiš to odhadnút,aby to nebolo ani málo ani vela.

Leanne

Žienky ahojte prosím robíte dakto s predzdobenými tipmi? Ešte som ich nemala konkrétne by som chcela tieto prosím poraďte -odkaz odstránený-
ĎAKUJEM

dang

skatka8 ano,presne tak,každý krok musí dt velmi precízny od perfektného očistenia,zatlačenia cuticuly....proste každý krok,tak len trénuj...

Skatka8

dakujem katinka29 aj dang, cize gely su teda dobre, len ja sa musim zlepsit :)) netreba to davat moc teda ku kraju ze? lebo ked to je uz moc blizko, zacnu sa robit tie bublinky ze? :) joooj dakujem moc za rady, fakt, ste zlate!!

dang

skatka8 ja tie gely poznám a sú dobré,ale to ,že necht sa ulomí je predsa normálne.nechty sú z gelu nie je to beton.dore urobený necht musí byt zlomitelný v záujme zachovania zdravého nechtu,inak by sa mohol odtrhnút aj prírodný necht.pokial zakazníčka urobí kolmý náraz na necht minimálne musí necht prasknút,alebo sa ulomí.musíš učit zak.ako s nimi manipulovat ,urobit vhodnú dlžku,prípadne pridat fázu tvrdšieho gelu....je to len opraxi a skúsenostiach.prajem vela zdaru.

katinka29

ja som si mam trsuscada gel,pink-modelacny,a white na francuzsku.Zatial som si robila len sebe nechtiky,ale som spokojna,tri sa mi sice po bokoch odlupuju,gel sa naduva-ale to je moja chyba,velmi blizko som naniesla gel.