Gélové nechty - výhody a nedostatky

eriq

katya-ano presne tak je to ,len to pozadie ako to celé funguje som tu nechcela rozmazavat a ani by to myslím nebolo dobré,lebo v konečnom dosledku to zakazníkovi može byt jedno.tak kopu vecí funguje aj v iných sférach.zakazník je na konci takže jeho bude aj tak zaujimat len to o čom som písala čiže kvalita, zloženie,atd...

katya5

eriq- ono to je trošku zložitejšie. vyrobcov nieje vela len distributorov ano. všade mas napisane vyrobene v usa alebo v eu. a dovod je jednoduchy. jeden vyrobca da distributorovy zmluvu o vyhradnom predaji a preto musi hodit ine meno a nesmie použit svoje aby to mohol predat druhemu. to mas ako expa a eni to iste distributor iny. silcare moyra......

eriq

Presne tak v geloch záleží na kvalite.Preto ked si chcete kupit dobrý gel kupujte taký kde je jasne zadefinovaná krajina povodu a teda aj VýROBCA(nie len náš distribútor,ZLOŽENIE-v židnom prípade methymetaakrylát-MMA,doba spotreby.to sú všetko doležité veci.inak nikdy nevieš čo kupuješ a čo je tam vlastne namiešané.To že ti nikto povie ,že sú gely z ameriky ,alebo neviem odkial nikdy nie je záruka kvality.Platia tu rovnaké pravidlá a podmienky o predaji ako pri všetkom inom.a pokial ich distr.nedodržuje tak radím nekupovat.

katya5

zuzinka uff- toto tu radšej nepis kedze su tu aj nechtarky. to je ako keby si napisala nemusite chodit do kaderničky načo? ved si dajte parochnu. celoplošne nalepene nechty by si nemala mat dlhšie ako jeden den. necht aj ked je tvrdy potrebuje vzduch viacej ako pokožka, čo pri umelých nema. no a k teme drahy a lacny gel. mam kontakt z vyrobnou gelov. neverili by ste ale ten isty gel davaju do taglika po 10€ potom pre madarov do ineho maju ho za 25€ a pre angličanov to balia do strieborneho a predavaju to po 50€. a naše dievčata si vezmu anglicky lebo je najkvalitnejši. nieje to tak vždy ale treba sa pozriet hlavne na kvalitu nie na cenu

zuzinka 20

plus mozte si ich ozdobit podla vasich predstav...si kupite take nalepky na nechty a mate:))....ja musim mate umele lebo tie moje su strasne..takto aj ked sa mi niekde zachyti nechet tak sa mi nerostipi ale pekne drzi na nechte

zuzinka 20

ahojte baby,ja som si kupila v dmke take umele , kupila som si uz aj predtym, ale tie dlho nevydrzali,a tieto ku podivu, aj ked umyvam riady, upratujem stale drzia:)))...a su take mensie, len taky mini kusocek nechtu mi vytrca z prsta...som nemusela ani pilnikovat...takze aj takto sa da, a je to do tych 5 euri..ale ako hovorim musite vyskusat, lebo niektore mi po troch dnoch zacali opadavat...tieto boli samolepiace, cize lep mali zvnutra umeleho nechtu, ale ja som mala lep z inych nechtov takze som tam dala aj ten..a takto drzia super:)

eriq

biopich-vyadrím sa velmi všeobecne,aby som nechválila nič konkrétne.V prvom rade pokial si daš robit nechty v salone nech je to akakolvek značka, nechty by ti nemalo nič ,,ROZLEPTAT´´ako píšeš.salon ako taký musí splnat kritéria aj v oblasti zloženia materiálu zase opakujem nech je to akakolvek značka.V žiadnom pripade nesmú materiály obsahovat MMA-metylmetaakrylát-JE VCELEJ EU ZAKÁZANý.to je presne to čo ti može narušit tú vrchnú čast nechtu.povolené je len EMA!!!!čo je obrovský rozdiel.ked ti nechtarka pripravuje nechty PREDPíSANýM sposobom čiže urobi iba piling NIE PILNOKOM!!!!ale najjemnejšou pemzou-to sa robí aj pri manikúre,aby bol necht zdravy tak ti nenaruší necht ani trochu a potom ked je rovnako dosledná pri dorábkach tak naozaj tvoje nechty možu byt aj kvalitnejšie-poznám to sz praxe.Ale oakujem niky nsmie tvoj prír.necht príst do kontaktu s pilníkom.Pilníkom sa opracováva len materiál.Bohužial dnes je stále ponuka aj velmi lacných gelov,ktoré ani zdaleka nesplnajú požiadavky o ktorých som písala v horšom prípade na nich ani zloženie nie je napísané,tak na Slovensku je to proste tak.dajú sa aj za slšnú sumu urobit dobré nechty,ale určite nie za10 eur ako to robia vietnamci v hypermarketoch.čO myslíš aké bude zloženie za takú cenu a ešte je tam započítaná práca a náklady???vieš je to asi tak že či si kúpiš tričko v čínskom obchode alebo v ,,lepšom obchode´´

biopich

dik baby lebo ja mam dost slabe nechty sa mi lamu a ja sama o sebe neviem si nechat narast dlhe musim ich stale strihat uplne na kratko a nevyzera to bohvie ako vabne :-( chcela som si dat spravit preto gelove niekde som citala aj tu na fore ze nechet pod gelovimi sa da trosku do kopy a ze zosilnie...len mi to prislo kus divne ci je to ozaj tak... mala som skorej obavy ze nechty budu uplne znicene...tu v nasom meste nieje moc vela zien co to robia profesionalne v butikoch mozno len 2 - 3 no jedna ma zavratne ceny az okolo 60 eur ma nejake pripravky z ameriky ci odkial to :-) ale na tolko sa financne vobec necitim :-) ale vraj vobec nechet nerozpleptaju tie pripravky tak mi bolo povedane ze zavrhla klasicke ze to je vsetko zle ved viete kazdy si chvali to svoje aby zarobil

katya5

biopich. - zasa treba si aj pravdu povedat že uplne bez poškodenia nebude- aspon podla mna aj ked ti ho bude robit majterka v dizajne. predsa len vrchnu vrstvu nechtu musiš narušit- inak gel neprilne. ale zassa nepoškodi ti to nechty na trvalo- len pokial platnička odrastie

eriq

biopich-nemusí byt ale aj može.zaleží od toho aká dizajnérka ti nechty robí.Modelovat nechty by mal len ten kto má naštudované všetko od zloženia nechtu cez patričnú hygienu pri práci,cez vedomosti o chemickom zložení výrobkov s ktorými pracuje prípadne ako sa s nimi dá aj poškodit pokil sa s nimi profesinalne nezaobchádza,tiež aj musí velmi citlivo pristupovat pri samotnej modeláži k nechtom pri použití pilníkov.Preto musí poznat skladbu nechta aby správne odhadla každý jedn kontakt s pilníkom a nechtom.Preto je tolko druhov pilníkov,aby na každý úkon si dokázala vybrat ten spprávny.Zhrniem to do vety,že samotná modeláž gel,akryl ti nechty nemože poškodit,lebo materiál sa na nechty iba položí a krásne prilne,ale poškodit može neopatrnostou jedine dizajnérka.takže treba si správne vyberat.