Gélové nechty - výhody a nedostatky

vanessa22

Ano más pravdu nikaa225,aj ja objednávám
SABI-NAIL vyrobky a som 100% spokojná!!!
Pre Sixty nie som predsvečená že je najlepší,objednávala som od nich x vecí a neni to boh vie čo.
Baby odporúčám sabi-nail

daniela.haba

marika ale na nikashop.sk su este lacnejsi a s omnoho lepsim vyberom. podla mna bezkonkurencny netovy obchod a este sa mi nestalo aby som nebola spokojna skus...

nikaa225

marika1602-možno ale to nie ja všetko ja aspon osobne nie som za lacné výrobky ale radšej hladám ten sterd.
porovnaj si napr.tipy farebné v nechtyshope 100ks 5,00€ a ak som dobre vydela farebné uv gély sú drahšie......

adema

muska145: ked si to tuknes do googlu hned pochopis.
priesvitny je lepsi ked chces robit nejake zvlastne zdobenie kt.by malo presvitat cez nechtik.
ale najpouzivanejsie su natural tipy, kedze maju prirodzenu farbu nechtu.(vacsina)
a zdaju sa mi aj kvalitnejsie ako priesvitne, ale to zalezi od znacky

muska145

Ahojte neviete niekto povedať aký je rozdiel medzi priesvitným typom a typom mliečnej farby nie bielej nie je to celkom biela....

katya5

dadka. pink gel je tiež priesvitny. ked chceš nepriehladny musiš dat kamuflaž. no a bud zle nalepiš a potom je to velmi biele- nejaka bublina alebo malo opilujes.

dadka263

Ahojte prosím vás pred troma mesiacmi som začala si skúšať robiť gelové nechty. Ale vždy ked ich robím vidno mi prechod medzi umelym nechtom a prirodnym a to už používam aj pink gél a vidno to stále. Pilníkujem to ale stále to vidno neviete mi poradiť ako to správne spraviť? a ešte niečo ked už mam necht spravený špička nechtu je strašne široká nie je to moc pekné a neviem ako to mám spilníkovať ved to sa už ani nedá...poradte dakujem :-)