Gélové nechty - výhody a nedostatky

erq

purblanka-určite sa dajú nechty urobit kratšie a tiež vkusne,ale pokial zatažuješ nechty prácou až príliš ja by som porozmýšlala nad akrylom.robím napr.nechty čalúníčke a gel u nej nefungoval a akryl jej drží úžasne.inak pri bežnej zátži pokial je práca odvedená dobre je samozrejme dobrý tiež gel.hlavne si dopredu over,či dizajnérka,pre ktorú sa rozhodneš remeslu skutočne rozumie nechaj si skor niektorú odporučit kto už je s nou spokojný.Aby si za chvílu nemusela písat ako niektoré neštastné zákazníčky aké máš poničené nechty.Vela štastia pri výbere.

sixty

janulikmi je to v gele aj mne to robil,,., ine mi to nerobia...ani lina co je asi najlacnejsi gel na trhu haha... skus inu znacku

janulikmi

ahoj dievcata citam tu co pisete o gelovych nechtoch, ja mam gel inginails a dost sa mi olupava, neviem ci ja robim nieco zle alebo nieje dobry.Mozte mi poradit nejaky spolahlivy??? dakujem

purblanka

prosím vás,poradte mi-mam takú prácu-že mám krátke ubolené nechty a lámu sa mi.Mohla by som si dat urobit gelové nechty??Nechcem také dlhé,ako nosia niektoré,poradte mi.

lesslie

mry: ked nalakujes navrch na gelove nechty,tak lak ti vydrzi dlho, neolupe sa ti to tak rychlo ako z prirodzeneho nechtu.

eriq

meri0203-NO aby sme sa pochopili.Myslela som tým,že máš komplet gelové nechty urobené a lakuješ zdobíš,alebo franc. UPLNE NAKONIEC.