Gélové nechty - výhody a nedostatky

fajfuna

maja nie kazdy gel je s leskom cize zostava leskly. niektore zostanu matne. alebo ak je s leskom nechavas ho malo v lampe niektore si pytaju az 4 min

majaba555

dobry den,
chcela by som niekoho z vas poprosit o radu. Robim gelove nechty s jednofazovym gelom a posledna vrstva sa po vybrati z lampy vobec neleskne. vie mi niekot poradit, co robim zle? tretiu vrstvu prechadzam samozrejme cisticom, ale akonahle to ocistim, tak sa mi tam vytvoria take matne mapy.
dakujem

nika85

Ahojte. Potrebovala by som zopar rad od skusenych. Uvazujem nad gelovymi nechtami, ale stale je tam ale. Chcem sa preto spytat, ci modelazou gelovych nechtov sa znicia moje prirodzene? Nehrozia nejake zdravot.komplikacie? Je treba dodrziavat nejake speci podmienky? Napr. denne som v kontakte so saponatami. Skodi to nechtom? Co by som mala teda dodrziavat, aby som si ich zachovala pekne? V tomto som fakt laik. Dakujem za nazory a rady

katya5

lusytka ako vždy suhlasim. ajmna hned vymazali a to prito zatial nemam shop ani nič. a inginails nikashop.........no nevadi. a suhlasim aj s dang. ja som robila profesionalne a nepustilo ma to pod 25€. teraz nemožem som n a materskej tak nerobim ked tak len znamim ale pod cenu neurobim ani sestre. ja si svoju robotu važim a napriek tomu že som doma stale sa vzdelavam chodim na školenia.

farbicela

july8 na inginase to mas drahe lebo maju iba konad ale na nikashop mas omnoho lacnejsie aj laky aj dosticky skus kuknut tam
ich v podstate ano ale lepsie ked das gel urceny na prirodne nechty.

slniecko90

ano dang,je to tak.neda sa povedat,ze bohatnut,to isto nie!aspon nie pre mna,kedze robim sebe,mamine,sestre a dvom sesterniciam :) pre mna to je viac menej uvolnenie :)

dang

slniecko90-ceny si možeš vyrovnávat,ked budeš s tých nechtov platit 19perc.dane,odvody, nájom...atd.Uvedom si kolko ostane nechtárkam v salone aj ked to robia za30eur.A to dávajú každoročne dalšie peniaze za vzdelanie-školenia.A vy sa to tu pomaly všetky učíte cez Fórum.No na Slovensku je to tak.Investícia žiadna ,robit černotu a najlepšie hned zbohatnút.Bacha na to čítajú to aj ludia z danových úradov...

slniecko90

july8, ano treba na to specialy tzv. silikonovy lak, na inginails maju velky vyber -odkaz odstránený- a ohladom tych zarazok,teda nalepovacej plochy,ano je to tak, ja osobne robim s dlhou zarazkou ale s priehladnymi typmi.tiez mi prekazaju viditelne prechody :)
katkamyska,tak to uz je ina suma,ja robim nechty,len najblizsim,ale nejdem nad 15e,aj ked mi uz viac ludi povedalo,ze by som si mala vyrobnat ceny s konkurenciou.

july8

kika2525 a ale mas tipy mne to robilo pri tipoch s dlhou nalepovacou plochou ale odkedy som skusila s kratkou uz len s nimi robim a prechod krasne sa zbrusi do stratena a nic nevidno