Gélové nechty - výhody a nedostatky

miccka

ahojte, ja by som sa chcela spytat, ze neviete ako sa pouziva ta tekutina ktora je na odstranovanie tipov? ma sa to neak riedit vodou, alebo nie? a ako sa to pouziva vlastne?:))) ď

eriq

Slavica-ano treba vyskúšat aj iné.a ak ti mozem este poradit ked natrafím raz začas na problémové nnechty a neviem čo bude fungovat tak urobím 2 nechty gel 2 akryl 2 zase trebars tvrdší gel,všetko si zapíšem a potom si to zhodnotím spolu so zákazn.alebo jedna ruka gel a jedna akryl...atd...nech sa ti darí

katya5

slavica. ja som robila acrygel 4 roky. bola som velmi spokojna. mala som prave barmanky kaderničky. držal dobre. teraz mam niekolko gelov. jeden vyrobca husty riedši.... tak to streidam podla potreby čo komu drži. akryl nerobim ani nebudem pretoze mam na neho alergiu.

Slavica

eriq, presne nevesta je barmanka dosť robí s vodou, gelové do 10 dní zlikvidovala,akryl nerobím, tak vyskúšam akrygel uvidím ako jej sadne.Dík za názor a radu.

eriq

jancecka-presne o tomto to je.ato tu kočkám sa snažím vysvetlit.preto treba ovládat aj viac techník a mat gely rozneho druhu a tiež akryl.ty si na to ukážková zákaz.jednoducho neda sa kúpit jeden gel robit sním všetky nechty.niekedy tá kočka tie nechty može urobit akokolvek dobre,ale nebudú držat a hladá chybu v geloch.pri volbe materiálu či už gelu alebo akrylu sa rozhodujem podla roznych skutočnosí -mekky necht, trdý,vlhký suchý poškodený lámavý tzp vykonáv.práce tiež napr.dibetes u zákaz.budúca dlžka nechtu.....atd.ono to len tak jednoducho vyzerá,ale nije to tak.

eriq

Slavica-Robievala som s ním,ale už nerobím.nieje to zlé v prípade,že zák.potrebuje tvrdšie nechty a trebars s akrylom nerobíš,alebo jej nedrží.ale ja robím vela aj s akrylom a zdalo sa mi iba zbytočné ho držat v salone len na občasné použitie.dnes ked chceš tvrdšie nechty a za každú cenu gelové tak gelov je už tolko druhov tvrdších ,flexibilnejších...atd že v podstae nepotrebujem akrygel.ale tým nehovorím,že je zlý.pokail drží zák. a tebe sa s ním dobre pracuje tak prečo nie.Myslím si že to treba jedine vyskúšat.názorov je vela.tak skús a ozvi sa...

mimus221

ako sa robí s pretláčacou fóliou? je k tomu lepidlo to viem, ale moze to ist na hotový necht? lebo som cítala ze sa to má zaliat gelom, ale potom dat lepidlo na výpotok to mi príde nejak divne.dakujem za odpoved

jancecka

mne osobne akryl vôbec nedržal, skôr sa lámal, gel mi príde taký ohybnejší :D a to som akryl mala spravený od troch nechtárok, a všetkých troch fakt dobrých. U mňa vyhráva gel