Gélové nechty - výhody a nedostatky

dadka263

Ahojte baby prosím vas ked doplnam gelove nechty mam spilnikovat umeli typ a mam nanasat na prirodzeny nechcet gel co uz vyrastol? len som pocula ze na prrirodzenych nechtoch gel dlho nevydrzi ze sa zacne odlupovat odpiste pls dakujem :-)

meri0203

eriq- len sa bojím aby sa potom gél neodlupoval lebo jedna baba tu pisala a pýtala sa či môže spraviť francúzsku manikúru lakami a napísali jej že nie lebo že gél sa jej môže odlupovať :-)

eriq

meri0203-na gel. nechtoch ti budú držat všetky laky aj ti čo píšeš.na cuticulu sa použiva nechtový olejíček-cuticule oil.

july8

dakujem tak ja som si uz vsetko objednala uz tesim ked pride len este jedna otazocka. lepidlo je jedno aka znacka??? a ktore su lepsie so stetcom alebo bez. ?? dakujem

meri0203

Ahojte prosím vás poradte mi môžem používať obyčajný lak ako zdobítko a zdobiť ním gelové nechty? ma mten najtenší štetec a preto sa pýtam či môžem používať obyčajný lak lebo ich mám veľa a ešte jedna otázka čo sa dáva uplne celkom na záver na kožtičku okolo nechtu? nejaký olejček alebo čo vlastne? prosím odpíšte

bibianna

katusiky -lion biely gel je podla mna taky redsi... a kludne mozes pouzivat jednu znacku cez druhu hl. farebne gely. kup si mensie napr 5g balenia tie su menej financne narocne. napr. na nikashop tie od jos cosmetics mam uz nietore odskusane a du dobree a financne nenarocnejsie...
miccka- niee, to mas len spilnikovany prip. pri odstranovani umelych sa ti stiahla vrchna cast nechtu. ked ti budu rast nove budu presne take ako si mala pred tym. teraz si nechty lakuj hocicim aj ked priesvitnym len aby boli trochu chranene lebo teraz su oslabene
july postupy modelacii, zdobenia atd najdes na spominanom nikashop.sk pod step-by step
dropec nalepis jemne oplinikujes pilnikom penovym a pregelujes tot vse :)

eriqpekný de

katusiky.Lion je pre zač.akurát,ani hustý ani riedky.farebné gely by ti nemali robit žiadne problémy v ani v kombinácii s roznymi značkami.loin farebné gely nie sú drahé ako píšeš,lebo si porovnaj gramáž alebo ml.a zistíš že to vyjde na rovnako,alebo v niektorých prípadoch aj lepšie.

katusiky

pre eriq. prosim ta mohla by si mi dat odpoved na predoslu moju otázku zo 17.3. dakujem. vidim ze tu kazdému poradis, a vazne by som potrebovala vediet ci mozem miesat značky gelov co sa týka tych farebných ci sa nebudu odchlipovat ked dám číry inej značky,díky