Gélové nechty - výhody a nedostatky

kika2525

Baby stále mi vidno ten prechod medzi umelym typom a nechtom. Ked pozeram obrazky gelovych nechtov tak skoro na kazdych je taky iny gel tay akoby do biela ma farbu...neviete aky to je gel?

july8

ahojte som si kupila peciatku na nechty. si predstavte razitko + stierka + ozdobny kruh za 0,60 centov :))))))))

a terazzzz ako sa to robi???kto poradi

ich

baby poradte mi.ked si chcem dat na svoje nechty gel tak postup je taky isty ako ked sa lepi umely necht iba tu cast vynecham?dakujem

strankyyyy

lusytta myslim ze je to ked niekto dava viac krat do spravy jednu stranku. mne zo zaciatku nemazali a teraz ked sa opakujem v niecom tak my vymazuu...

katkamyska

ahoj, ja mám skúsenosti s gelovými nechtami ale len dobré, tiež si dávam také kratšie, sú oveľa praktickejšie. Nové stoja cca 25 eur. a ked sa ti budú olupovať po bokoch treba párkrát prebehnúť s pilníkom a pretriež lakom a je to :)

Lusytta

neviem komu, asi adminovi:uplne mimo misu, ale straaaasne sa mi nepaci, ze niekedy a niekomu sa tu vymazavaju odkazy na web stranky a e-shopy a inym nie...ja nic proti nikashopu nemam, ale ten tu stale figuruje a nechtovyshop sa furt vymazava...ako si mame potom poradit navzajom, aj ohladom dobrych a zlych skusenosti s predajcami a vyrobkami ked je to tu tak jednoznacne nespravodlive???

july8

ahojte holky.tak ja mam taky problem ze sa mi nechty po tyzdni zacnu odlupovat akolo bokov akokeby gel praskal. moze to byt v tom ze davam malo gelu?????a potom vlastne preto zacnu po tyzdni odpadavat nechtiky :(

bibianna

no ja si myslim ze nech si kazdy pouziva a prezentuje co sa tyka gelov a pod co jemu vyhovuje... ale vanessa naco tvrdit ze nie je bohvie co, ked uz podla obrazka vidiet ze 75% produktov maju vsetky obchody na vlas rovnake, iba cena je inaa. (vyzera to potom tak ze si tu niekto vychvaluje svoj obchod) ja pouzivam aj teraz viac obchodov ale tiez si myslim ze nikashop.sk je dobry obchod a niektore ceny su bezkonkurencne. tot iba moj nazor.