Gélové nechty - výhody a nedostatky

gbarbara

dobry ja sa chcem spytat robim si gelove nechty a nevem ako ich mam doplnat alebo aka ma byt pauza medzi odstranovanim nechtami a davanim novymi dakujem ked odpisete aj na email. pekny den zelam

anti_angel

chcela by som sa spýtať či si treba nechty, prípadne nechtovú kožtičku nejako upraviť pred tým ako si chcem dať spraviť gélové nechty...prosím poraďte :(

bibianna

muska niektorym top gelom zostava disperzny film-cize len ocisti cisticom a nehet budes mat leskly.
majaba-oble tipy-zahnute sa volaju v e-shopoch "curve"
na plesne su urcene pripravky antibakterialne -protiplesnove. a pri plesniach treba najskor nechty osetrit az potom dat umele.

katya5

majaba napis mi kludne na meil ak chces katya5@zoznam.sk ak mas viac otazok
muska- no asi maš nie quick finish ale 3 gel ukončovaci lesk. ten je z vypotkom stale- takze normalne ho len zotri- ale zatvrdnute to bude. ak to stale nieje leskle skus iný gel

muska145

Ahojte baby neviete prečo mi aj top gél nechce vytvrdnut celkom v lampe vzdy ked vyberiem ruku z lampy je lepkavy a pri tom ho nechavam az 4 minuty. dakujem za rady

majaba555

caute baby, precitala som si tu mnozstvo uzitocnych rad. Velmi mi to pomohlo. Aj ked mam urobeny kurz, stale je to hlavne o praxi, takze dik.
Mam este par otazok, tak ak by ste si nasli niektora cas, tak by to bolo fajn:
- potrebujem oblejsie (viac zahnute) tipy, ale neviem, ako sa daju rozoznat v internetovych obchodoch. su nejako specialne oznacene?
- citala som tu vela o zelenych a slabych nechtoch. Ako ich spravne osetrit?
- eriq: pisala si, ze je rozdiel pri makkych, tvrdych, suchych atd. nechtoch. Je ten rozdiel iba v pouziti gelov alebo aj pri technike?
Dik

katya5

no ja som bola niekolkokrat na thuya expa...... no ak si nechtarka tak sa ti oplati čo to ti ukazu hlavne ide o predstavovanie vyrobkov. ak nemas kurz tak z toho sa nenaučis robit nechty. idenaozaj skôr o propagaciu

?!?

bola uz niektora z vas na bezplatnom skoleni od NSI.ale na nejakom inom jednodnovom bezplatnom skoleni??? oplati sa tam ist? naucim sa nieco alebo ani nie

hassy

dievcence...ja som v tomto nejak nevyznam, v com sa lisia gelove nechty od akrylovych? chcem si totiz dat urobit, a neviem ze ktore su lepsie, popr. kvalitnejsie, menej nicia moj povodny nechet... mam totizto slabsie nechty, a nie su ani pekne...a cenovo su na tom rovnako alebo jedny su drahsie/lacnejsie?... viem ze sa tu toho o tom urcite popisalo vela, ale nejak nemam nervy sa tu v tej kope prispevkov prehrabavat :)