Vysoký krvný tlak!

RNG

Povodne aj kokain , opium a heroin boli uvedene ako ucinne lieky. Kedze ale vseliaki chytraci nasli metody na zneuzitie, museli sa zakazat.
Napr starocia pouzivane laudanum(opium v alkohole) na utisenie krcov a gastrointestinalnych je dodnes pravdepodobne najrychlejsi prostriedok na tieto symptomy.Nuz ale miliony opiovych smrti zo zneuzitia tejto uzitocnej drogy nevyhnutne viedli k zakazu.

tuchard

ja uz len dodam.. je len smutnym faktom ze vacsina mladych ludi po celom svete zneuziva tuto rastlinku (z coho sa zaraduje medzi drogy vo vacsine statoch) len aby obohatili svoju mysel stavovym faktorom!! A casom si neuvedomuju vaznost situacie po dlhodobom uzivani...

tuchard

napriklad takto uz je taka metoda pri ktorej je mozne pomocou VAPOLIZERU vybrat davku THC ktora by vlastne nemal ziadne skodlive ucinky na zivy organizmus dokonca lieci aj zeleny zakal!! co ma dost zaujima bo mama prave tuto chorobu ma...

agina

Mne sa zda, ze uz aj v susednom Cesku je tato droga povolena na liecebne ucely. Samozrejme brala som to s rezervou...

tuchard

to RNG: to nie je az taka pravda v prirode sa nenasli lepsie alebo ucinejsie rastlinky akym je KONOPE pri lieceni zavaznych chorob ake som menoval..

tuchard

to agina: cakal som taku reakciu, ale ja som len podotykal to co som nasal z internetu, inak napriklad v Holandsku sa takto bezne liecia rozne choroby ako Tuberkuloza, sifilis a ine vazne choroby, ale samozrejme ze tym nenavadzam aby niekto zacal s takouto metodou ide o vedecky argument nist viac!!

RNG

Marihuana ma rozne dobre ucinky, zialbohu je prilis zneuzivana, takze nie som za jej pouzivanie.
V prirode je plno inych, rovnako dobrych, ba aj lepsich, preco prave pouzivat kontraverznu.

tuchard

na znizenie krvneho tlaku je zevraj dobre THC respektive marihuana proste 20mg davka vam znizi krvny aj ocny tlak o 20% az 30% v niektorych pripadoch az o 50% je to aj vedecky podlozene skusim vzhladat a poslat tu stranku kde je to bliysie specifikovane... inak moyno je to dost yvlastnz prispevok ale je to ucina metoda ako znizit krvny tlak dokonca stiahne aj teplotu tela o 2 az 3 stupne... :D