Pitie destilovanej vody

Petuska B

Ok, tak inak, ak sa podľa vás nedá destilovaná voda piť, tak čo sa podľa vás piť dá? O čom ste na 100% ale úprimne presvedčený, že je to zdravé, že vám to neublíži? Postavte si otázku inak, lebo takto sa tu každý iba háda za svoju pravdu. Tak dajte radšej nejaký tip.

acdar

PetuskaB,

a na to si ako prisla, ze voda ma dodavat mineraly? To tu pokial viem nikto netvrdi. Tu sa bavime, ci sa destilovana voda da, alebo neda pit.

kaciatko7

sami si to mozete odskusat, ked napr. pouzivate na pripravu cajov a pod. vodu z vodovodu, alebo neperlive mineralky, vsimnite si, ako sa casom konvica alebo hrniec zanesie...tak ani si nechcem predstavovat, co mi to moze sposobovat v tele

Petuska B

súhlasím s kačiatkom. Voda neslúži na to aby dodávala potrebné vitamíny a minerály. To by ste už veľa chceli od vody :-) Ani vám žiadne minerály z tela neberie, je to blbosť. Možno tak nejaká minerálka. Ale nie čistá voda. Brekeke telo sa zkladá prevažne z vody, bunky sú vyživované vodou a nie minerálmi alebo soľou, ktorú by podľa vás mala voda obsahovať. Tie dodávajte telu v strave. Už to trošku preháňate s tou múdrosťou a fanatizmom v zdraví. O chvíľu budete chcieť aby vám aj kyslík dodával nejaké minerály, soli atď.

kaciatko7

mineraly a soli sa nemaju dodavat do organizmu formou, aku obsahuju napr. mineralky...tie aj tak telo nevie vstrebat a vyuzit a sposobuju len problemy, zatazuju oblicky atd. dokonca su zodpovedne aj za vznik oblickovych kamenov...a na dodavanie mineralov su urcene ine veci, napr. strava, vyz. doplnky... urcite nie voda, ta ma byt co najcistejsia

brekeke

to co je za blbost! desilovana voda by sa nemala pit!!! neobsahuje totiz ziadne mineraly ani soli, a ak sa teda dostane do organizmu, tieto soli si berie z buniek organov a spolu s nou sa potom vylucia v moci... cize telu nic nedava, skor ho o ziviny obera...
MAXIMALNE SI JU DAJTE DO NAPAROVACEJ ZEHLICKY ALE NEPITE TO! pripravi vas o potrebne mineraly a este zle dopadnete...