Pitie destilovanej vody

doubledog

ano, jasne, klamat moze hocikto

ale ked moj kamarat si sam zostroji destilacny pristroj, ktory mi aj ukaze, a pritom tvrdi, ze tu vodu pije, tak mam sklon mu verit :))

asi som prilis dovercivy

z toho vyplyvaju pre mna dva zavery

1. destilovanu vodu je mozne pit a tvrdenie, ze z nej praskaju bunky je nespravne.

Petuska B

Ja pijem vodu z vodovodu. Pokiaľ nemá voda čudnú farbu, čudnú chuť a čudnú vôňu je ok. Stáva sa že pozorujem zmeny po veľkých dažďoch, vtedy má inú chuť a tak ju radšej nepijem, iba ak prevarenú vo forme čaju. Voda z vodovodu by sa mala prevariť a potom ju môžu piť aj malé deti.

doubledog

hm, ako tak pozeram, destilovana voda sa da pit bez nasledkov, kedze existuju ludia, co to tak robia

potom ale ti, co tvrdia, ze sa to neda, bud klamu, alebo sa ich tvrdeniam neda verit

RNG

Lucencanka, povodne to bolo na konci Zlatej ulicky v obchode mojej firmy Sklepareje. Kam to preniesli po zruseni obchodu neviem, ale nejake spravy o pokracovani vyroby striebornej koloidnej vody na tom zariadeni sa tu objavili na fore, dufam, ze ju este stale vyrabaju, ved to zariadenie ma dost dlhu zivotnost.

ojka

no každý tvrdí niečo iné, jední,že je to zdravé, iní,že to je nezdravé.... ja osobne ju ale nepijem, radšej bych už tú vodu z vodovodu, ale mi ju niekedy máme dosť prechlorovanu, a dlho ju treba nechať odstáť, tak nakoniec preferujem iné tekutiny (: