Pitie destilovanej vody

vevericka

karioll..ja som to vzdala este skor ako tu nejake kaciatko bolo..rng bol zo zaciataku nejak normalnejsi(teda zo zaciatku, co som sem prisla) teraz je daky podrazdeny..ja som sa viac nezhodla s damianom a jeho "badatelmi"

acdar

Osmoza je jav, ktory funguje vzdy a vsade. To len niektori geniovia, co sem chodia si toto ucivo zakladky nedokazu nastudovat a tvrdia nieco uplne ine.

rachel88

z biologickeho hladiska by sa ta destilovana voda nemala pit lebo nie je bunkam prospesna pretoze bunky v nej napuciavaju az praskaju lebo je zbavena mineralov .. z toho dovodu sa pri infuziach dava do zily fyziologicky roztok(NaCl) a nie destilka.. opravte ma ak sa mylim:)

lena251

citala som nieco z tej temy, no je len pre registrovanych. ja som pocula, ze destilovana voda nie je zdrava nakolko nabaluje na seba vsetko. ja pijem vodu z filtra, kt. sice robi vodu destilovanou, no je tam osmoza, kt. ju obohacuje o dva dôlezite mineraly. takze uz nie je destilovana. a clovek ked si na nu zvykne veru citi rozdiel v inych vodach. je to blbe :)

kaciatko7

podla mna to taka ista tema nie je, aj ked tam destilovana voda spomenuta je.
moja sestra pouziva vodu z destilatora (aspon sa mi vidi, ze tak sa ten pristroj vola). ked budem mat moznost, urcite si ho zadovazim aj ja. tym padom sa vyhnem nakupu vody v plastovych flasiach, skusala som aj filtrovu kanvicu, ale nebolo to bohvieco.