Pitie destilovanej vody

kaciatko7

radca, ty si velky taktik...mal si byt pravnikom, lenze to, ze pravnik vie argumentovat, este neznamena, ze obhajuje pravdu... tiez len haji svoj zaujem bez ohladu na to, ci to s pravdou suvisi alebo nie.
popijaj si svoje mineralky, ja zacnem pit destilovanu vodu a uvidime, kto bude na tom so svojim zdravym lepsie

kaciatko7

radca, ok, zoberme to z druhej strany. a preco mam verit tebe, co tvrdis, ze destilovana voda je zdraviu skodliva a mozno sam si vodu destilujes a popijas. to je uplne to iste. no presvedc ma, teda nas vsetkych.

kaciatko7

radca, neprekrucaj, to je jedine ti asi ide, nicim inym to totizto nevies vyvratit. nepisala som, ze som pila mineralky, vodu z vodovodu, to si kazdy moze precitat v mojom prispevku.
budem sa opakovat, ked mam na vyber vodu z vodovodu, mineralky, dojcenske vody, filtrovane vody, pramenite vody a vodu destilovanu...vyberiem si destilovanu. co by si si vybral ty? nezaujima, co pijes a preco, ale co je najidealnejsie podla teba. a aj zdovodni, kedze oponujes, ze destilovana je zdraviu skodliva.

acdar

No dobre, ale ty s jej pitim osobnu skusenost nemas. Tak, preco sem pises, ze je dobra? Co ty vies, ci si ju sestra za tvojim chrbtom nepancuje mineralkou.

kaciatko7

radca, ty sam vies, z akeho dovodu ich berie, keby mala svoje zdravie uplne na poriadku, az tolko by ich nepotrebovala. takze ako argument proti pitiu destilovanej vody si si vybral nespravneho cloveka. a vlastne na druhej strane aj dobre si zvolil. pri takom ochoreni ako ma ona, by uz tie nepriaznive ucinky destilovanej vody mala pocitit, nie?
okrem toho, voda nema nic spolocne s prijmom mineralov...su pre organizmus nevyuzitelne.

acdar

Kaciatko,

ved aj ty pises, ze si doteraz pila len mineralky, stolove vody a vodu z vodovodu. Tak , ako vies ,ze destilovana voda je dobra a doporucujes ju?

kaciatko7

petuska, vies, nepovazujem za fer, ked niekto napise, preco to nepit, nerobit, neuzivat a popritom to ani nevyskusa a tym padom s tym nema absolutne ziadne skusenosti. vela teorii sa dlhe roky prezentovali a nakoniec sa zacal prezentovat uplny opak. ja v takychto teoriach vzdy vidim nejaky financny zaujem. ludia, ktori sem napisu, ze destilovanu vodu piju 20 rokov, to urcite nerobia z nudy alebo zeby ti chceli nebodaj taku vodu predat. vsak si ju moze kazdy vyrobit sam. nemam dovod neverit. napr. pri pitnej vode hned citim, ze mam problem, minule som sa po dlhom case napila a moj organizmus reagoval prudkou hnackou. a to mi staci na to, aby som ju viac nepila.

acdar

Kaciatko,

tvoja sestra berie kvanta doplnkov, ako si tu pisala v inych temach, ktore obsahuju hafo mineralov. Preto, ak nevypije naraz vela tej vody, tak sa neotravi.

kaciatko7

radca, to uz neviem, co piju kozmonauti, tym sa nezaoberam, ale urcite voda (akakolvek) nie je urcena na prijem mineralov a soli. ano, niekto si do vody pridava stipku himalajskej soli, ale ak soli prijima vo svojej strave dostatok, nemyslim, ze by bolo potrebne ju prijimat aj vo vode.
inac, naozaj by ma zaujimalo, co ty povazujes na prijem tekutin do organizmu ako najidealnejsie.

acdar

Kaciatko,

vodu neprilievas do sirupu, aby bol sirup hustejsi, ale preto, aby bol redsi. Ja som este nevidel, aby niekto dolieval vodu do niecoho, co chce zahustit. To je osmoza.