Pitie destilovanej vody

acdar

Tu je este automaticky preklad:

There is a correlation between the consumption of soft water (distilled water is extremely soft) and the incidence of cardiovascular disease. Cells, tissues and organs do not like to be dipped in acid and will do anything to buffer this acidity including the removal of minerals from the skeleton and the manufacture of bicarbonate in the blood.

The longer one drinks distilled water, the more likely the development of mineral deficiencies and an acid state. I have done well over 3000 mineral evaluations using a combination of blood, urine and hair tests in my practice. Almost without exception, people who consume distilled water exclusively, eventually develop multiple mineral deficiencies.

Those who supplement their distilled water intake with trace minerals are not as deficient but still not as adequately nourished in minerals as their non-distilled water drinking counterparts even after several years of mineral supplementation.

Existuje korelácia medzi spotrebou mäkká voda (destilovaná voda je veľmi mäkká) a výskyt kardiovaskulárnych ochorení. Buniek, tkanív a orgánov nemajú radi, keď sa ponorí do kyseliny a urobí čokoľvek, aby tento buffer kyselín vrátane odstránenia minerálov z kostry a výroba bikarbonátu v krvi.

Čím dlhšie človek vypije destilovanej vody, tým je väčšia pravdepodobnosť rozvoja nedostatok minerálnych látok a kyseliny stave. Urobil som dobre cez 3000 minerálov hodnotenie pomocou kombinácie krvi, moču a vlasy testy v mojej praxi. Takmer bez výnimky, ľudia, ktorí konzumujú výhradne destilovanú vodu, prípadne vytvoriť viac nedostatku minerálnych látok.

Tí, ktorí doplnia ich destilovanej vody s príjmom stopových minerálov nie ako nedostatočné, ale stále nie sú dostatočne vyživované na minerály ako ich non-destilovaná voda pitná náprotivkami ani po niekoľkých rokoch doplnenie minerálov.

kaciatko7

okrem toho, tie studie, co pojednavaju o skodlivosti destilovanej vody, si robil ty sam? zaujimalo by ma, co ta vedie k tomu, aby si im veril.

kaciatko7

radca, ty si majster v zavadzani...kedze ty, ako o sebe tvrdis, sa tak vyznas, potom nechapem, preco popijas dennodenne stolove a mineralne vody. vies, nie kazdy sme chemik, vedec...ale niektorym nam staci aj zdravy sedliacky rozum.

acdar

kaciatko,

ked ti stacia osobne skusenosti, tak to znamena, ze o doplnkoch, liekoch a ich ucinkoch a o ani destilovanej vode nemas ani potuchy. Je dobre, ze si to napisala, lebo teraz to bude kazdemu jasne.

kaciatko7

radca, tak vyvrat osobnu skusenost RNG, ktory ju pije 20 rokov (ak si dobre spominam), to mas jedno, komu ju budes vyvracat. len nie prosim nejakymi studiami.
ale to bude asi tazke, vsak?
v kazdom pripade, destilator uz zhanam a budem pit, tak ta budem informovat

kaciatko7

radca, mne na rozdiel od teba stacia osobne skusenosti, nemam preco neverit, skusim na sebe a len sa v tom potvrdim. vies, tie studie si velakrat protirecia, ano, na kazdej stranke si precitas nieco ine. mne napr. RNG poradil kopec veci a vsetky mne a mojmu okoliu pomohli. tak nevidim dovod neverit. je to uplne logicke, hod sem aj 20 studii, nepresvedcia ma natolko ako 1 osobna skusenost od cloveka, ktory sa tym zaobera, zalezi mu na svojom zdravi a aj sa vyzna.
minule si kritizoval ludi, ktory sem googluju rozne studie, clanky, zevraj neoverene...a ty teraz pouzivas tu istu taktiku.

acdar

kaciatko,

ako ti mozem vyvratit osobne skusenosti, ked pises, ze ziadne nemas, lebo si doteraz destilovanu vodu nepila a tvoja sestra ju pije len kratku dobu?