skolioza

Príspevok v téme: skolioza
janin

skoliozu mi zistili pred 3 rokmi ,
nasledovali pocetne rehabilitacne cvicenia
az ma to napokon omrzelo a prestala som tam chodit. este doteraz sa strasim
obrazkom na ktorom bolo konecne stadium skoliozi ,aby som sa prinutila cvicit
ale uz to nezabera . mate nejake skusenosti s tymto ochorenim ?alebo ked uz nebudem cvicit zhorsi sa to?

Iwuska

noo ja som 2mesiace po operacii a myslim ze som urobila dobre..nebolo wychodisko..ak mate nejake otazky kludne s nimi won :D a nebojte sa nicoho :)

aloe

babenky, na skoliźu zaberá polarizované svetlo bioptron, zdravotnícky schválený prístroj,dlhodobo dennodenne 2-3krát nasvecovať.Aj prírodné produkty dokážu bunkám dodať výživu, v spojitosti jedno s druhým je to paráda!Keď chcete len prírodnými produktami, je to nadlho, pretože to nie je chémia, ale ani nežiadúci účinok, je to liečba prirodzenou cestou.duratnakatka@zoznam.sk

hmm

Ahojte mam 16r.neviem ake mam zakrivenie ale mam krivu panvu bola som pred rokom na rehab.ale vykaslala som sa na to a teraz mam pocit,ze mam aj 30stupnov prosiiim daky obrazok 30st.skoliozy(net,web.str.)diky

[zruseny12]

ja mam esovitu skoliozu,a neurologicka mi povedala,ze sa musim s nou naucit zit a cvicit....mam 40rokou a zistili mi ju len pred necelymi dvoma rokmi...ja osobne cvicim a pomaha mi to...a velmi...a aj uzivam doplnky na kosti...

zuzana175

ja som chodila na cvicenia od narodenia,pretoze pri narodeni mi natiahli krcny sval,alebo neviem co.preto asi trpim aj skoliozou..asi do 15 rokov som chodila na tie parafny a masaze a cvicila som.ale lekari boli vsade uchylni,tak som to skoncila.teraz si niekedy sama doma zacvicim.

>no name<3

Awoojte mne zistili skoliozu ked som mala 13rokov,mala som len 10stupnov,teraz po tych dvoch rokoch co som ju vyrazne zanedbavala mi lekarka hrozii korzetom......newem co mam robit nechcem ho neviete niekto poradit co s tym mate skusenosti..??ked hej ta napiiste okeee vopred dakujem mij mail je

[zruseny12]

ANO DAKUJEM ZA MAIL,DOSTALA SOM HO,JA SOM HNED PREPOSLALA VAM,PODAKOVANIE, ALE VRATIL SA MI NASPAT.PEKNY DEN PRAJEM.