Stres, trema, starch v skole

Príspevok v téme: Stres, trema, starch v skole
leona7002321

Skola ma dokaze fakt strasne stresovat . Hoci som uz v poslednom rocniku na strednej . Poctivo sa ucim vsetko co treba no aj tak mam pocit ze to neviem aj ked si to prejdem . Ked profesor ide skusat ja mam pocit ze mi srdce vyleti z koze. Dostavim sa pred tabulu a totalne z tej tremy a strachu horim . Lebo citim taky stres, ze mi stupne tlak . Uz to trva roky , myslim ze by som s tym mala daco robit. Lebo ja ako keby od kazdej odpovedi zavisi moj zivot sa chovam . Ostatni spoluziac su pred tabulovu alebo ked hovoria z miesta v pohode a ja uz citim uplne teplo ked mam hovorit alebo sa prejavit. Stava sa mi to len v skole!!!! Akonahle sa mi vyucpvanie skonci opadne zo mna to hnusne napatie a uz som aj v pohode ani nie som cervena. Dost ma to stve lebo to vyzera blbo a nechcem to .. L( Vzdy si poviem ze uz to bude fajn , ved som sa to ucila. No u mna to je proste reflex ze ked hovorim nieco v skole som cervena. Len v skole!!! Preco?? L( Je to dost ponizujuce... byt taaka ..
Nie je to niekto taky podobny????

vandapanda

chrisiana vitaminy vedia ovplyvnit vela veci, pokial sa beru pravidelne a v dostatocno mnozstve :)
kazdy jeden vitamin vplyva na nieco ine :)

Mladka78

Hamula ano, my to mame asi v sebe, je to pre nas uplne bezne a prirodzene. Najma prejavy deti by sme nemali podcenovat, lebo aj take poznam, co beru na lahku vahu pocity deti :/

patrisienka

Andrejka toto je to, najma tieto problemy netreba podcenovat, lebo my ako rodicia mam pocit, ze velakrat podcenujeme to, co deti citia :/

ANDREJKA55

Ahoj mala som podobný problém už od základnej školy na strednej sa to trochu zlepšilo, každopádne som s tým dlho bojovala až som nakoniec navštívila psychologičku, ktorá mi veľmi pomohla prekonávať tento typ strachu. Chodila som k nej asi rok, možno aj menej a teraz už taký problém nemám, áno niekedy sa ešte bojím ale už nie tak veľmi a nie tak často. Určite vyhľadaj pomoc takéhoto charakteru, mne to veľmi pomohlo. Pekný deň

hamula

Mladka veď ja viem, veď to robíme každá. Každá chceme byť tou najlepšou mamičkou, dať deťom všetko aby boli zdravé aby boli šťastné. Lebo to je to najdôležitejšie!

2miriamma

čo ti nejde do hlavy? Ten doplnok obsahuje kombináciu takých vitamínov, ktoré priaznivo vplývajú na zvládanie stresu, na sústredenie, tá kombinácia má takéto vplyvy. Čo je podľa mňa skvelé, nemyslíš??

Chrisiana

to mi nejde do hlavy, že by to mohlo mať taký vplyv, že by takéto veci mohli vitamíny ovplyvňovať. Vieš mi to vysvetliť??

vandapanda

chrisiana, ked to nejde takto tak je potrebne asi urobit aj ine veci, ja som si dala od bab poradit a kupila som SlonIQ-a, vitaminy, ktore co som citala by mali mat vplyv aj na taketo veci a aj na imunitu, tak som si povedala, ze to skusime :)

citruska

tak treba to viackrat opakovat a s kludom, nejako netlacit a ked to nepojde, tak hladat ine moznosti, napriklad baby tu pisali aj o tom, ze aj vitaminy mozu pomoct pri takychto veciach :)