cytológia

kuk1121

Od marca chodim na cytologie,najprv 2/3,potom3A,aj HPV pozitivne,na SK,pracujem v Rakusku,tu mam cyto c 2 ainak vsetko v uplnom poriadku,cakam dalsie vysledkz od tretieho lekara,hruza,ma niekto podobny problem ,prosim piste na e mail kuk1121@centrum.sk,drzte palce ,neviem komu a comu verit

Shine

Ja som spokojna s tym novym, aj ked ma sukromnu ambulanciu, a vysetrenia si treba hradit..Na zdarvi nemozes setrit..:-)

43

aha,lebo sa mi zda ze som o nom uz pocula.
hlavne ze si teraz spokojna.ja som aj dcere kazala nech si radsej najd eniekoho v ba,ja tak je stale tam,ked tam chodi do skoly.v mensich mestach su ti lekari nejaki prispati.cest vynimkam.

Shine

Ked som k nemu chodila ja nieci pred rokom, tak este robil v nemocnici, ja som si ho nevybrala, moja Dr.zomrela, a on ju nahradil.. Je este mlady, nema skusenosti...Vobec sa nestaral.

Shine

aha, prepac, nepochopila som. Chodila som k Dr. Lajtmanovi. Alwe moja mama chodi k Dr. Truskovi do medicinskeho centra a je s nim spokojna. A pocula som ze je jeden dobry aj na Kmetkovej ul.

Shine

pre anjelik7, na tejto adrese najdes podrobnejsi popis vysledkov PAP testov.
Ak by to nebolo potrebne, nemyslim si ze by na to operovali take mlade dievcata ako som ja..
www.hpv.sk

Shine

43, ten gynekolog v Nr mi nepomohol, prave ten ma tak zanedbal, teraz mam gynekologa v Ba, a som s nim nadovsetko spokojna!