cytológia

43

nie je normalne že sa lekara neopyats z akeho dovodu tam ides kazde tri mesiace.žiadaj dôrazne aby ti to vysvetlil ,maš na to narok a on je povinny ta oboznamit s tvojim zdravotnym stavom.a ty si zodpovedna voči svojmu zdraviu ak budeš mat viac informacii budeš amt viac moznosti svoj zdravotny stav ovplyvnit

evaeva

chcem sa spytat je normalne ze idem na cytologiu uz tretikrat za rok a stale ju opakujem a doktor mi nic nepovie len tolko ze sa musi opakovat za tri mesiace,ide ma porazit

ifka

kazda zmena na krcku maternice je nebezpecna,je to predzvest,ze sa tam moze zacat diat maligny proces..preco pisete,ze stupen 2 nic nieje..len negativny vysledok znamena,ze vsetko je v poriadku!!podla mna tu zavadzate tieto zeny,ktore ocakavaju radu!!a preco nepisete,ako im antikoncepcia skodi..ze je zvyseny vyskyt rakovin!!!www.lpp.sk

linduš

Zdravím Vás, chcela by som sa spýtať, či sa už niekto z Vás stretol s cytol. výsledkom 3a/...??? Chcela by som vedieť, čo bude nasledovať....
Díky

gabriela vavrová

Moje výsledky cytologického vyšetrenia sú 2+.Môže mi niekto povedať či to mám chápať ako možnosť že mám rakovinu?Viem, že táto hodnota tohto výsledku nieje dobrá.Prosím vás o pravdivú odpoveď. Ďakujem

severanka

no neviem, praveze ja beriem tie antikoncepcne tabletky zo zdravotnych dovodov, lekarka povedala, ze len vdaka nim je moj stav iny ako mojej matky,ktora zomerala na rakovinu endiometria a na kontrolu chodim kazdy rok pravidelne a vysledky mam medzi I-II

ethel

severanka..ja by som vysadila antikoncepciu a počkaj si na výsledky krvi..ak budú dobré,pravidelne chodievaj na kontroly..

severanka

bola som na preventivnom vysetreni a mam tam v maternici 11mm miom, lekarka povedala, že nič to nie je, ze sliznica je v poriadku, lenže mne zomrela mamina prave na rakovinu endiometria.K lekarke chodim uz 22 rokov.Vzdy ked mi robila sono, povedala ze tam v maternici je nieco male ale ze nič to nie.Len teraz prvykrat mi brala aj krv, na nejake vysledky, ze preventivne.Mam strach, ze preco prave len teraz.Inac beriem antikoncepcne tabletky, takze s menstruaciou nemam problem.Vie mi niekto poradit, kto mal tiez nieco taketo, ze z coho to vnika.

minarikova

silnu menstruaciu mi stale riesia len kyretazov ale to nieje riesenie tento rok som odmietla ist pijem caje ktore mi poradili ale chcela by som to dat konecne do poriadku mam 3 deti a nemyslim si ze je to ovplyvnene vekom chyba mi nieco do 40ky a do roka podstupujem 4az5krat kyretas mozno aj preto sa sa zdeformoval krcok a radia ho odstranit neviem na koho sa mam obratit