Neprestavajuca hnačka

Príspevok v téme: Neprestavajuca hnačka
Martin258

Ahojte mam taky problem uz asi dva dni mam neprestavajucu hnacku a zacinam sa bat o zdravie.Vzdy ked sa napijem alebo co do 10 minut som na wc a je to zase zo mna vonku pijem vela aby som nebol dehydrovany, pijem Fatru a Magnesiu a jem take lahke jedla ako suchare zemiaky atd?Skusal som aj zivocisne uhlie ale nepomohlo, neviete poradit co s tym?
DAKUJEM KAZDEMU ZA SKORU ODPOVED A ZA RADU!

diamia

nejake probiotika si neskusal? hnacka nemusi byt iba z vyrozy ale aj zo zleho prostredia v crevach... skus probicus od genericy

simca_medova

Ja môžem jedine doporučiť Enterol. Radila mi ho aj pani v lekárni, že s ním majú dobré skúsenosti, mne tiež nič moc nezaberá, spomínaný hylak napr. vôbec- a tá chuť....

ivanuska265

Mam momentalne podobny problem- nie a nie prestat, asi nejaka viroza v ovzdusi. Aj ked jem, inak mi nei je nejak zle, len ta hnacka nechce prestat nejak, do prace chodim normalne. :/ hylak mne nepomohol vobec a hlavne mi vobec nechuti

Matus87

mne odporucili toto www.brainway.sk - a odvtedy pouzivam. Mavam casto problemy so zaludkom a zazivanim. Ucinkuje celkom rychlo, mam odskusane aj pri zaludocnych krcoch, vracani aj pri hnacke. Ak pises, ze ti nezabralo cierne uhlie, toto by mohla byt alternativa. Myslim, ze zlozenie je tam len prirodne, je to nejaky mix rastlin, co neutralizuju mikrofloru v crevach, ziadna chemia (nie je to homeopatikum). Dobre to padne na zaludok, je tam aj vytazok z pelendreku, cize dobra chut v ustach.

Rennca

A na okamžité upokojenie žalúdka i čriev doporučujem trošku coca coly. Tú v týchto prípadoch dávame aj deťom. Zaberá to i pri hnačkách i pri zvracaní. Raz mi to doporučili na pohotovosti a fakt to zaberá

Sona345

Hylak nezabral ani mne, mne na hnačku pomáha len enterol, po minuloročnej dovolenke ho mám pre isttu stále doma. Lekárka mi doporučila, že keď pojdeme zase niekam do cudziny, množeme ho užívať aj preventívne a vyhnúť sa tak dovolenkovým katastrofám

tammy

"Neprestavajuca hnačka" tak asi takto by sa dala opísať naša minuloročná dovolenka v Egypte.. a to sme mali 5 hviezdičkový hotel! Lekárka mi poradila pre budúcu dovolenku, že je dobré mať probiotiká s prospešnými s mikroorganizmami pri podobných cestách, že to zaberá a funguje!