Neprestavajuca hnačka

Príspevok v téme: Neprestavajuca hnačka
Martin258

Ahojte mam taky problem uz asi dva dni mam neprestavajucu hnacku a zacinam sa bat o zdravie.Vzdy ked sa napijem alebo co do 10 minut som na wc a je to zase zo mna vonku pijem vela aby som nebol dehydrovany, pijem Fatru a Magnesiu a jem take lahke jedla ako suchare zemiaky atd?Skusal som aj zivocisne uhlie ale nepomohlo, neviete poradit co s tym?
DAKUJEM KAZDEMU ZA SKORU ODPOVED A ZA RADU!

laikpraktik

Ak mozem prispiet svojou troskou... Nic nepokazis, ak si kupis liter rumu alebo slivky. Kazdy vecer pred spanim vypi po tri deci. Za tri dni si fit ako rybicka. Ostan samozrejme iba na sucharoch, vode a spominanej medicine. Vziadnom pripade nie mlieko ci acidko, to by si este len potom pridal do kroku.

AdamKrt

Na zastavenie hnacky moze lekar predpisat REASEC.

Inak dostat volnopredajne kupit v lekarni taky prostriedok SMECTA. Citujem:

Smecta je prírodný, čistený íl s vysokou väzbovou kapacitou, ktorá je schopná sa viazať s hlienom sliznice zažívacieho traktu a zvyšuje tak jeho kvalitu a množstvo. Touto cestou chráni sliznicu proti infekcii a škodlivým látkam a umožňuje rýchlejšie uzdravenie.
Súčasne je Smecta schopná viazať toxické látky produkované infekčným pôvodcom hnačky. Nefarbí stolicu, nie je Rtg kontrastná, nezrýchľuje ani nespomaľuje priechod tráviacim traktom. Nevstrebáva sa. Vylučuje sa stolicou.

karioll

co najskor k lekarovi na vyter aby vedel co ti je,ze to ide z teba von nie je dovod aby si nepil a nejedol,nieco v tebe ostane
uvar si ryzu,daj si cokoladu,horku samozrejme,ryzu poriadne osol,a pi pomarancovu stavu z pomarancov vytlacenu,nie kupovanu.
sol potrebujes aby si si udrzal hladinu sodika v bunkach,pomarancovu stavu kvoli drasliku,ryza a cokolada proti hnacke,ked mas endiaron na dezinfekciu,ale potom nema vyznam ist na vyter,pi vodu,mineralku s vysokym obsaho sodika-slatina,baldovska a pod.ziadne tuky ani mliecne vyrobky,ked ti prejde hnacka treba opatrne biely jogurt,acido a pod.

RNG

Na traviace problemy su kyseliny, enzymi vlakniny a probiotika.
Na nakazu v crevach pomaha roztok citricidalu, pripadne precistenie niekolkymi dasvkami psylium-collostrum- probiotika
-odkaz odstránený-