Neprestavajuca hnačka

Príspevok v téme: Neprestavajuca hnačka
Martin258

Ahojte mam taky problem uz asi dva dni mam neprestavajucu hnacku a zacinam sa bat o zdravie.Vzdy ked sa napijem alebo co do 10 minut som na wc a je to zase zo mna vonku pijem vela aby som nebol dehydrovany, pijem Fatru a Magnesiu a jem take lahke jedla ako suchare zemiaky atd?Skusal som aj zivocisne uhlie ale nepomohlo, neviete poradit co s tym?
DAKUJEM KAZDEMU ZA SKORU ODPOVED A ZA RADU!

naty_gresova

Niekedy netreba hneď všetko riešiť s doktorkou, treba vyskúšať aj niečo sám a keď to nezaberá tak potom ísť k doktorke. Teraz aj tak toho majú doktori veľa, netreba im to ešte sťažovať.

Omen

NatalkaBS,
ŽIADNU vlákninu si nedávaj a nepočúvaj rady typu jedna pani povedala!
Len ty pekne zájdi k obvoďákovi a rieš to s ním, môžeš mať vážny problém - baktériu, vírus, parazita, ochorenie štítnej žľazy, alergiu, GIT...
Berieš nejaké lieky, antikoncepciu, suplementy? Ak áno, tak napíš názov, pozriem sa ti na ne.

marge1987

Mozem sa ta opytat, ktora vlaknina v prasku je ucinna? Lebo ich je viac ako som pozerala na internete. Dakujem:-);-)

kajomija

budem rada, ked to nebudes opisovat, viem si to predstavit :D :D v tabletkach ani nie, lepsia vlaknina je v prasku, ktora sa ti rozpusti vo vode, je lepsie vstrebatelna. podla mna ked mas taketo problemy, tak by si mala vyskusat aj to!

NatalkaBS

Pomaly každý druhý-tretí deň ma preženie ale to tak riadne, že nebudem to tu radšej ani opisovať, lebo to sa nepatrí. No v ten deň ma potom dosť aj brucho bolí :-( Čo ja viem, myslím si, že dosť vlákniny papám ale samozrejme iba v jedle. Myslíš, že by som vlákninu mala aj v tabletkách užívať? To by mi mohlo pomôcť? Máš s tým skúsenosti?

kajomija

a ako casto mavas hnacky? pravedpodobne mas podrazdene creva. papas dost vlakniny? lebo niekedy aj to sposobuje, ze su hnacky, ked clovek neje dostatocne mnozstvo vlakniny.

NatalkaBS

Ahojte, mám tiež taký problém, že mávam časté hnačky. Vôbec neviem, čo to spôsobuje, keďže sa snažím ešte aj zdravšie papať. Čo by mi pomohlo? Poraďte prosím!

AndrejR

Ahoj,
pri hnačke je vzdy dolezite vela pit!! najma cistej vody a bylinkovych cajov. Ak to v sebe nevies udrzat, niektori odporucaju cucat kocky ladu - aj z toho prijmes nejake teuktiny. Super, ze si pil aj mineralky, tie ti doplnia stratene mineraly. Pri hnacke treba jest lahke jedla - suchare, tycinky, ovsene vlocky, varenu zeleninu, banany... Vyhybaj sa tukovym jedlam. Ak si bol teraz na dovolenke, alebo mas podozrenie, ze hnacka bola sposobena bakteriami (infekcna), najlepsi je liek endiex.eu. Mne zabral vzdy a ked idem na dovolenku beriem ho so sebou. Ak ti hnacka bude trvat dlhsie ako 3 dni, mal by si urcite ist za doktorom!