Neprestavajuca hnačka

Príspevok v téme: Neprestavajuca hnačka
Martin258

Ahojte mam taky problem uz asi dva dni mam neprestavajucu hnacku a zacinam sa bat o zdravie.Vzdy ked sa napijem alebo co do 10 minut som na wc a je to zase zo mna vonku pijem vela aby som nebol dehydrovany, pijem Fatru a Magnesiu a jem take lahke jedla ako suchare zemiaky atd?Skusal som aj zivocisne uhlie ale nepomohlo, neviete poradit co s tym?
DAKUJEM KAZDEMU ZA SKORU ODPOVED A ZA RADU!

[zruseny12]

...PSYLLIUM PLUS.../v lekarni kupis/
je tiez velmi dobre...
obsahuje probiotika,inulin a omega3...
ak ho nemaju mozes poprosit aby ti ho objednali,ja to tak robievam...

Ivka 1

Ano radsej teraz jedz dietnu ,skor kasovitu stravu. Postupne sa to vrati do normalu a tekutiny pridavaj pomaly tiez.

Martin258

Na zachod uz chodim podstatne menej, vcera alebo predvcerom ked som ziedol nieco lahke popripade napil sa tak na zachode som bol do 10 minut, teraz som bol od rana na zachode mozno 2-3 krat, take treba jest take suchsie veci teraz ano?Ano toviem ze treba jest banany zhnedimi skvrnkami na supke a vnutri zrele.

[zruseny12]

MARTIN
aj BANANY SU VELMI DOBRE...RANO NA LACNO...ALE ABY BOLI DOZRETE...TAKE S FLEKMI PO SEBE/ALE VO VNUTRI NESMU BYT UZ HNEDE,TO HADAM VIES.../

Ivka 1

Martin vyzera to,ze sa to uz ustaluje a pocet stolic je uz mensi ? Inak sa citis ako? Nejake bolesti brucha alebo malatnost?

Martin258

Takze moj stav sa pravdepodobne zlepsuje, uz to co zo mna vyjde neni take riedke zeleno-zlte , ale uz je to trosku hustejsie take male drobunke kusocky, snad uz sa to zlepsuje?

bezak ondrej

Kaciatko ma moznost byt mierne a jemne dehydrovany, co dozenie za 2 dni, alebo bude takto srackovat este den a pokozka na zadku sa mu proste natrhne a vsetok ten sajrajt mu pojde do krvi.

Uvedomte si, ze proste nebude pit jeden den. Vsetci z toho robia vedu, ale kolkokrat bol ten clovek alebo ktokolvek iny dehydrovany podstatne viac len koli tomu, ze bol opity pod obraz bozi?? Ved nikto mu neradi 2g heroinu do zily, iba netlacit do seba hektolitre vody len koli tomu, ze nejaky lekar, ktory v zivote poriadnu sracku nemal.

karioll

plne sa stotoznujem s nazorom cloveka

bezak ondrej

najlepsie je bud rezen a zemiakovy majonezovy salat,alebo vyprazany syr s hranolkami a poriadne to cele obliat tatarkou.pit nemusis vobec,ved zo 75% si aj tak z vody
keby ti to mama neurobila,tak aspon bravcovy lalok s polkou cerstveho chleba a feferonky

kaciatko7

v ziadnom pripade by som tu nedoporucovala pri hnacke pit malo vody, kedze organizmus sa hnackou dehydruje. praveze jej treba pit vela, cistej nebublinkovej. hnacka urcite nevznikla z nadbytku vody, to je uplne logicke. skus drevene uhlie a napr. aj take psyllium (ale 100%, nie s pridanou chemiou) z lekarne, stolicu to upravi.