ako pribrať?

*jozef

Jediná rada pre všetkých, ktorí chcú pribrať. Už som to kdesi písal a napíšem o5.. Humenský jogurt 2-3 krát denne k bežnému jedlu = 1200-1800 kcal. a skúste nepribrať. Ak nájdete iný takto energiou nabitý jogurt, tak nemusí byť Humenský.. ale mne sa osvedčil.

vierka_44

katika88 pekne si to napisala ale sak niektori si cez svoje problemy neuvedomuju ze aj ini maju problemy tak co uz...

katika88

pffff a vy co chcete schudnut nemali by ste byt taky netolerantny voci tym co su zase prilis chudi.Aj oni sa citia blbo.Viem co to je ked kazdy nad tebou zalamuje ruky a ohovara ta.O vysmechu ani nehovorim.Kvoli chudosti som zazila posmesky celu ZS a SS a bolo to peklo.Tak si laskavo uvedomte ze problem nemaju len ti co nevedia schudnut.My by sme tiez mohli tak sprosto napisat ze nezerte ked neviete schudnut ale mame viac urovne...

vierka_44

sak ma to aj pekne nastvalo ja chapem ze ludi co maju problem s nadvahou to trocha vytaca ale aj mi mame problem nie len oni. Som vycitala ze na upravu metabolizmu je dobry caj z puskorca tak ho idem skusit pit mozno pomoze aj ten:-)

vierka_44

pffff kto tu pisal ze mu jedlo nechuti a ze neje to som si tu nejak nevsimla. a nie nemas to brat ako provokaciu na svete je aj vela ludi co ma problem s pribratim neviem ako by si sa tvaril keby za tebou chodia ludia ze moja jaka si chuducka co mas anorexiu? hodne neprijemne tak laskovo netrep sprostosti

DJ HiDe

pffff, to je riadna blbost, tymto som sa presne radil pri mojich zaciatkoch, ked som chcel nabrat nejake kila...
na radu jedneho znameho, som sa zacal fakt surovo prejedat, obedoval som aj trikrat viac, ako predtym, nehovoriac o veceriach, kedy som vyprazdnil takmer celu chladnicku...
a kde to vlastne dospelo? nikde, dopomohlo mi to jedine tak,ze som si poriadne dos*al zaludok, a vracal som takmer vzdy, ked som do seba dal toho troska viac, akoby som mal...radsej zmen zivotospravu, akoby si mal zvacsit jej obsah...

pffff

toto mam brat ako provokaciu? stovky ludi tu chce radu ako schudnut a ty tu napises ze ti vela jedal nechuti,ze chces pribrat...chudaci ti,co chcu schudnut.... zer zer a zer jak prasa. bude ta lepsie preskocit ako obist :)

vierka_44

ahoj DJ HiDe ja necakam nijake zazraky viem ze po par cvikoch nenastane zazrak a ja si konecne upravim vahu. s tym vyzivovym doplnkom neviem ja mam k tymto veciam dost velky respekt skor som rozmyslala nad B12 ale to musim ist k doktorovi a to sa mi moc nechce