ako pribrať?

kuco

myslim ze ked chces pribrat nemusis brat ziadne doplnky vyzivy...asi polovica uspechu je natom ako sa stravujes..netreba len cvicit..treba sa pozerat co kupujes..a cim sa stravujes..skus na kg telesnej vahy 2g bielkovyn,denne,

charrz

Počuj kako ja fakt nesrandujem, ale aj ja som tak pribrala, hoci nechcených ale istých 15 kg. Na rozdiel od teba potom som ich horko-dušne aj schudla, ale je to isté.

mackousko

O to dovod viacej jest. Vecer sa prezierat, neranajkovat, jesto co najviac dene dva krat, jest najme cukrove, mastne vyrobky a za chvilu priberies. Odskusane na mne takze to funguje i ked je to viac ako dost nezdravy sposob zivotospravy.

cherry

Skús papkať každý večer slaninu s chlebom k tomu uhoročku, alebo feferonku a zaručujem isté pribratie, ale bez svalov.

DJ HiDe

lenka22, ano, lenze treba si uvedomit, ze nie "napoje" sluzia len ako doplnok cvicenia, ako nabrat svalovu hmotu..ked chlapec chce brat doplnky vyzivy, musi v prvom rade dostatocne makat, aby sa poskytnuta davka zivin mala svoje vyuzitie, nestaci vylihovanie na posteli :)
okrem toho to chce aj ine dalsie drobnosti, napriklad obmedzenie alkoholu pre antiucinok, obmedzenie cigariet pre podobny faktor znefunkcnenia funkcnosti, obmedzenie energetickych napojov, koly a kavy, kedze tieto napoje obsahuju znacny podiel kofeinu, ktory zabranuje ucinkom kreatinu, a hlavne spravne uzivanie a davkovanie..

DJ HiDe

Hm, ked sa stazujes na chudu postavu, pochybujem, ze mas nejake viditelne svaly..mozno si vyrysovany, ale to je malo..skusal si uz nejaky gajner? tie su urcene presne pre zacinajucich sportovcov, pripadne perspektivnych kulturistov, ktori chcu nabrat par kil, povacsine svalovej hmoty..nemas fotku svojho trupu alebo podobne, nech ta objektivne posudim, a zaroven dam par rad do buducnosti? totizto ja som bol v zaciatkoch tiez ako trieska, mal som presne 168cm a 49kg, ako o tom hovori moj treningovy dennicek, ktory si spracuvavam od mojich zaciatkoch..postupne som to dotiahol za 5 rokov tak, ze z 29cm ruky sa stala mohutna 45ka, ze z 80cm chrbatika sa stal cca. 130cm-vy chlapsky chrbat, a moja vaha sa vysplhala na peknych 90-92kg...vsetko chce len trpezlivost :)

lenka22

skus napoje na priberanie, niektori lekari to predpisuju anorektikom, alebo sa to dava aj ludom v poslednom stadiu rakoviny ked uz nemôzu prijimat potravu... da sa to kupit v lekarni a myslim ze si to cele hradis sam... alebo sa porad s nejakym doktorom, ze od coho by si mohol dobre a zdravo pribrat...