ako pribrať?

vierka_44

ahoj aneta124 vies ono to nie je len o jedeni lebo ja sa dojem kedy chcem s tym ja problem nemam, tu ide o to ze ja z toho nepriberiem. Ono je to aj genetikou lebo oco ma tiez rychly metabolizmus a pribral teraz az po 40.

78maja

dnes som videla v buse vysokeho mladeho a chudeho ako slamka.a prsty dlhe a chude viac ako jeho baba.verim,ze aj to moze byt problem.

vierka_44

ahojte, dnes som zazila poriaden sok, ked spoluziak dostal zachvat smiechu z toho ake mam tenke ruky. este ze mam taku povahu ako mam inak by ma to pekne stvalo ale takto som sa aspon zasmiala, no co mame to tazke. Ale ked som mu jednu taku z priatelsku capla po pleci, hned zistil ze moje spajdlicky maju silu:-)tak prajem vela zdaru vsetkym s podobnymi problemymi a nech si s takychto poznamok nic nerobia lebo tak sa budu iba viac trapit a s usmevom ide vsetko lahsie:-)

tomáško:)(:

Tak dnes zacinam priberaciu kuru ktora pozostava z gaineru,bielok a neodtucnenych jogurtov...2x denne gainer,kazde rano bielko z vajca a 3x denne jogurt a samozrejme jem az do zvracania:)dam vam vediet ci to niejako pomaha:)som tiez chudy k svojej vyske a este som aj fajciar preto chcem nabrat par kileciek a zistil som ze hlaska´´však žer´´sa neosvedcila tak sa pokusim pribrat za pomoci bielkovin...mam 17 rokov tak dufam ze este nieje neskoro...drzte palec:)Ahooj

vierka_44

ahoj *jozef tak ja ti neviem potom som asi nejaka divna, pretoze ja jem jogurty a to nemyslim tie odtucnene ale riadne a este si do toho davam aj vlocky a pribrala som velke nic, takze nie nakazdeho to zabera. No ale to sportovanie ti aspon spevni postavu ked uz aspon nepriberies:-) nebudes chudy a ochabnuty:-) takze cvicit a papat a raz to hadam pride a mozno sa zacnem aj obmedzovat :-) to bude riadny sok pre vsetkych:-)

DJ HiDe

*jozef, ano, ano, ano...vsetci ti, ktori maju problem s podpriemernou telesnou hmotnostou by mali jest iba jogurty, aby sa ich hmotnost zvysila...
toto je normalne na nobelovu cenu :)
alebo, skor, na nobelove h***o :)