ako pribrať?

radulka

ja som pribrala ked som si dala predpisat tabletky na pribratie PERITOL. za tyzden som pribrala 2-3kg. mam chut do jedla co som pred tym nemala a skusala som hoci co :(

homolki

cawte poradte mi prosim vas ako pribrat mam 16 rokov a meriam 168cm a vazim 50kg chodim do posilki a hravam futbal a neda sa mi ani za boha prbrat

kelt206

kezdy den si dajte ovsene vločky a namiesto mlieky tam dajte tuhy sirtup , vem ze to bude sladke ale urcite priberete

skelet

mam 18 rokov vyšku 189cm a vahu presne 70 kg dakedy 72kg chcem mať aspon 85 len chyba že dakedy jem moc a dakedy menej furt to proste domna nejde zavidim mojmu bratovi ma 185cm a ma 95 kg aj ja chceeeem poradte pls niejake total brutalne jedlo ktore mi doda na váhe a jedna vec niesom chudý ale šlachovitý:D

adi

AHOJ PLS PORADTE MI!!!MAM 12 ROKOW,VAZIM 27 kg,MERIAM 143 cm!!!!!!!!!VSETKY MOJE KAMOSKY SU PRIMERANE CHUDE!ALE MNE SA VSETCI VYSMIEVAJU!!!!!!HELP MEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!PROSIM

rogan

ahojte, mam 16r vysku 177 a vahu 56 cem pribrat aspon na 70kg...bol som 3 tyzdne v nemocnici a som po operacii/preto som schudol/ poradte mi ako co najrychlejsie pribrat...diky

tomáš k

Ak mi niekto poradí čo so mnou, budem rád. Mám 27 rokov výšku 185 cm a váhu 65-68 kg. Chcel by som veľmy pribrať. Všetko je to pekné (jesť, jesť, jesť...) Mám ale veľmy stresové zamestnanie, málo času čo i len na wc, zo stresu sa neviem zbaviť cigariet, navyše mi moj zamestnavatel neprelaca stravu, tak si radcej "odpustim" nieco zjest a radsej sa najem vecer doma. Jasne, odpovede su mi jasne: zmenit styl zivota, zacat vela jest a prestat fajcit. Nieje ale nejaky iny sposob ako by sa dalo aj napriek tomu vsetkemu zvysit vahu?

tomáš k

Ak mi niekto poradí čo so mnou, budem rád. Mám 27 rokov výšku 185 cm a váhu 65-68 kg. Chcel by som veľmy pribrať. Všetko je to pekné (jesť, jesť, jesť...) Mám ale veľmy stresové zamestnanie, málo času čo i len na wc, zo stresu sa neviem zbaviť cigariet, navyše mi moj zamestnavatel neprelaca stravu, tak si radcej "odpustim" nieco zjest a radsej sa najem vecer doma. Jasne, odpovede su mi jasne: zmenit styl zivota, zacat vela jest a prestat fajcit. Nieje ale nejaky iny sposob ako by sa dalo aj napriek tomu vsetkemu zvysit vahu?

trinidad

No treba si tu uvedomit par veci.Je to v genoch!! Ale treba si zas uvedomit-ze aj s tym sa da nieco robit :) Takze pokial mate trebars vysku 185 a vahu 55kg jak ja nezufajte -je tu riesenie.Uplne prvorade je psychyscky sa pripravit :) na prejedanie a prisposobit tomu aj vas volny cas.Totizto musite jest minimalne 5krat zaden.Aj ked nieste hladny.vy proste nemozte poznat pocit byt hladny...A jest energeticky bohate jedla(ryby ,syry,jogurty,ryzu,zemiaky,tvaroh, MASO)Zo zaciatku to bude dost tazke a jedno jedlo terabrs uz nasilu budete jest polhodinu :) ale funguje to.Mne pomahalo kazde jedlo zapyt pol litrom cistej vody.A aj priebezne celkovo vela pyt.Totizto ono ta voda roztahuje zaludok ,ten je teda coraz vacsi avsak aj prazdnejsi...Taktiez je dolezite nerobit kondicne sporty ,nebehat atd...To su cinosti na chudnutie !! Naopak ak chcete efektyvnejsie priberat tak popri tom prejedani sa by ste mali zacat cvicit.nemusi to byt posilovna ,kedze ste dost chudi ale cvyky doma s vlastnym telom.Ja som trebars zacal s nejakymi 50klikmi po desat a postupne ako som priberal tak som si pridaval.Potom ked priberiete jak ja 20kil za rok a uz budete zvladat nejakch 300klikov za hodinku mozte prejst na posilovnu a tiez potom by ste mali zacat jest 6krat za den pripadne nejaky ten gainer. Hlavne je proste JEST na silu co je podla mna tasie ako nejest...ono je to teda o pevnej voli..pokial nejete aspon 5krat za den nepriberiete...Teda ak to nemate v genoch...to am potom stacia 2-3 jedla za den a ste tucnucky a tucnucky :) nato hlavne nemyslite ked sa vam jedlo uz aj z usi bude tlacit von :)
Snad to niekomu pomoze...