Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

veronikaSs

ja teraz pouzivam Nivea voleme sensation a chcela som mat objem, bohuzial to co tam slubovali uplne presny opak, vlasy mam mastne hrube bez objemu a zadaju sa strasne tazke, co sa musi uznat je to ze pekne vonia.. no hroza som uplne sklamana, ale musim povedat ze sampon sansilk na objem bol celkom dobry aj pekne vonal ale nikde ho eviem najst asi ho ztiahli z trhu a tiez bol dobry sampon od garnier na objem ale iba v tedy ked som ho striedala z obicanym kamilkovym s Tesca, ten ma u mna prve miesto, je to paradox ale je to tak, niekedy staci iba zihlavovy a celkom obycajny sampon a vlasy su krasne ;-) treba skusit

co sa tyka dalsej kozmetiky tak si stale po dlhom case neviem najst dobry make up :( raz mi sestra pozicala a bol uplne super mala som ho na stuzkovej a vydrzal mi cely vecer, myslim ze znacka bola giorgiany gold, takze si ho planujem asi kupit nanasal sa takou lyzickou, ale to by som s nad prezila..

tinnka

miss sporty - ceruzky na oči, očne tiene, makeupy - rozmazane, škarede, netrvacne
vichy normaderm krem - aj ked mam zmiešanu pleť, tento krem mi ju veľmi vysušal a cela som sa vyhazadala. 20€ v čudu..
Avon - naturals - kremy, masky, šampony telove mlieka - hrôza, ani ta vôňa dlho nevydržala
Avon -Color trend- lesky na pery, očne tiene
Oriflame - očne tiene visions
Rexona - podľa mňa su tie deo nič moc a su to smrady
na viac som si už nespomenula :)
Ako tak pozorujem svoju kozmetiku, vyhrava garnier, nivea, dove, sprej adidas a špirala maxfactor false lash effect :)

lulumba12

palmolive sampony, AB kozmetika - ci uz na telo ci na tvar, clean & clear, miss sporty make up, sprchace z oriflamu, kremove ocne tiene miss sporty - 3 odlisne odtiene rovnaky efekt - mastne oko bez farby, ovocne sampony z avonu...

oh.my.gosh

zufala ty mi hovoris za mna :) tiez dermacol 24 hodinovy make up, strasne flaky mi robil a zlta maybelline volume collosal, najotrasnejsia spiarala co som kedy mala, riedka a zatazovala mi riasy,tahala ich dole.

zufalaAla

takze makeup-hrozne pre moje plet boli zatial vsetky od DERMACO, robili flaky a neprisposobili sa mi plet

spirala-ta nova zlta maybelinka-no hruza jak mi opadavala z mihalnic...a tiez vsetky od firmy Fleur de Sante

Sampon- Shauma si ako sa to pise a sampony s Oriflame a Avonu, strasne

telove mlieka od garnier- uz po 1O minute som mala suchu pokozku

Dermakol slim gel na zadok, boky, brusko- zbytocne vyhodene peniaze
-vsetky laky na stiepenie nechtov z Avonu a oriflame boli pre mna tiez zbytocne vyhodene peniaze-najlepsie je macat si nechty v olivovom oleji, len keby bolo casu na take kury:-/

-ocna kajalova linka z oriflame strasna!otlaca sa via ako by ste si mysleli...a pisu v katalogu uplny opak

-zubna pasta Signal-herbal-DES