Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

maja.

Neboli pri tom ziadne neziaduce ucinky?Myslim pri brani SedatiF PC.Vy ste bol hospitalizovany?A co vam tam davali ake lieky?Nechcem ist do nemocnice chcem si pomoct sama.Bude to tazke viem.

house

Nahodou mam s benzodiazepinmi velmi bohate skusenosti najma s diazepamom a rudotelom (medazepamom).Musim Vam hned
na zaciatku povedat, ze sama to nezvladnete zbavit sa zavislosti od nich.Dolezite je nevysadit naraz ,lebo dostanete abstak narusia sa Vam vsetky hodnoty v krvi budete na rozsypanie.Pri
postupnom vysadzovani musite uzivat este nieco na upokojenie , co nie ja navykove resp.sa pri vysadzovani daneho lieku pouziva.Toto dobre vedia na psychiatrii
kde asi skoncite tak ako ja pri vysadzovani rudotelu (bral som ho 2-3 X
denne) - stresy v praci.Takze strucne povedane vysadzovat a brat este nieco ine nenavykove napr. SEDATIF PC. Homeopatikum.

maja.

Vysadzujem xanax O,25 poobede tak ako mi povedala lekarka.Rano a vecer beriem stale. Ale po troch dnoch mam hrozne stavy.Nepokoj, sucho v ustach,uskost neviem ci to vydrzim.Zatial bojujem !

Maja.

Na inom fore pisal jeden pan RONY aky je prepocet benzodiazepinu Diazepam na ine: Aprazolam 0.5 = l0mg Diazepamu Oxazepam 20mg= lOmg diazepamu,Bromazepam 6mg´= 10 mg diazepamu atd.Nasla som si aj tu stranku ktoru doporucoval zadat do googlu: Prof.Aston Heather tam niekde najdes tie ekvivalenty prepoctu na diazepam.Je to velmi dobre.A tych tvojich40 mg oxazepamu sa rovna 20 mg diazepamu.Nie je to take hrozne ako sa zda.Pise sa tam aj o tom ako sa to da vysadit a mnoho dalsich veci.Treba prejst vsetko.

tatiana26

MARTA tie spúšťače sú veľmi všeobecné, to máme všetci...skús si to sama pre seba rozmeniť na drobné, nemusíš to tu písať, ale premýšľaj nad tým...čo ti nerobí dobre, čo sa dá zmeniť...