Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

davidd

Ahoj maja.
Ale mala by si vysadzovat radsej po milimetroch zoskrabavanim,lebo takymto sposobom po stvrtkach sa este dlho nevyspis.Ja som to zazil,tak viem co to je.A potom som to nevydrzal a vratil sa na povodnu davku.Ked som zoskraboval,spaval som dost dobre,mozno aj preto,ze som naraz neubral taku vysoku davku.A aj sa mi podarilo bez problemov xanax vysadit.

maja.

Ahoj davidd!

Vybral si si pekne meno. Teraz uz nebudem

menit sposob vysadzovania, ale asi som urobila chybu. Uz som to rozbehla tak, ako som Ti pisala a nie je cesty spat.

Dufam ze budem aj spat a nie ako doposial.

maja.

RNG

Prosim mohol by si sa vyjadrit k mojmu poslednemu prispevku?Co na spanok pri vysadzovani benzodiazepinov.Nie antidepresivum ani chemiu ale nieco prirodne co dostanem uj u nas v lekarni.Ja neberiem antidepresivum ale horsie, benzodiazepin a ten je vysoko navykovy.To mi ale lekarka nikdy nepovedala a Ja som jej verila. Dakujem.

davidd

To som ja :-(
So spankom je to preto tak,ze si vysadila naraz stvrtku lieku.Mal som podobne priznaky,len som sa prevaloval a ked som aj zaspal,ked sa tomu da tak povedat ze zaspal,tak som bol kazdu chvilu hore.To bolo na zaciatku,ked som isiel podla rady lekarky vysadzovat.Ale ked som zacal zoskrabovat,ani neviem ako som sa liekov zbavil.Takze bud trpezliva. :)

maja.

Pre 15:11 Ahoj zatial idem tou svojou cestou. Mam sa v celku dobre O.25 mg poobede uz neberiem 8 dni uz beriem len ? rano a vecer po 0.25mg. Po troch dnoch som mala zle stavy , ale organizmus sa pomaly prisposobuje. Este aspon tyzden to necham tak a potom pristupim k zoskrabkavaniu rannej aj vecernej davky. Je to boj aj pre poriadneho chlapa.
Horsie zaspavam a vobec celkovo je to s tym spankom zle. Nevies mi poradit Ty alebo RNG co robit, aby som spala?? Celkove sa ale citim menej otapena a je to lepsie hlavne poobede. Pomali sa straca aj ten zavoj, ktory som mala akoby stale pred ocami. Mohol by si si dat nejake meno , aby som nemusela komunikovat s cislami? Ale aj tak dakujem cislam, ze maju zaujem o problem skoro stratenej!

RNG

na to skrabkanie treba trpezlivost. Moj uctovnik(danovy uradnik) stary pan, dostal v nemocnici z neznamych dovodov silne antidepresivum a ked ho pusrili, az 3 mesiace postupne odskrabkaval z piluliek, kym sa mu podarilo dostat sa az na nulu. Bol kazdodenne tak roztraseny, ze sa neodvazil uz nic robit a hoci je uz z toho von, dodnes to na nom vidiet. Srarsi sa ovela pomalsie regeneruju z toho poskodenia, ako mladi.

maja.

Pre 12:26 Urcite pristupim k tvojmu systemu ale chcem dotiahnut tu poobednajsiu davku.Velmi si prajem ,aby sa mi to podarilo.Potom zacnem Tvojou metodou.Dakujem za kazdu radu.