Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

SisaBB

Z prírodného lekárstva na spánok a celkový nervový systém velmi odporučam medovkový čaj, ktorý treba popíjat po duškoch celý den. Tiež prírodné antidepresívum je vynikajuci pomarančový olej, no musí byt čistý eterický olej.Viac info na mail:falusova.silvia@gmail.com

davidd

Maja,ked si vysadila tu stvrtku,tak aspon tyzden este zostan na davke,ktoru teraz mas.A potom radsej davaj dole po milimetroch,aj tvoj organizmus to bude lepsie znasat.Dokazes to.

maja.

Ahoj Davidd!

Viem ze mas pravdu s mm ,ale uz sa nechcem vratit spat. Skusim este vydrzat a dufat, ze sa spanok upravi.Zelam si len, aby som sa ho zbavila. Je to hnustna droga ktora ma tahala do zahuby. Stale som si hovorila ,ze som silna zena, ale pri aprazolame som pochopila co je drogova zavislost. Ked sa s toho dostanem budem tvrdo bojovat proti takym liekom.
A hlavne proti takym lekarom ktori ho veselo predpisuju a vedia ze z dlhodobeho hladiska tym pacientovi vlastne poskodia.

maja.

RNG

Prosim a mohol by si mi povedat ci to mozem kombinovat s xanaxom ( alprazolam) kym ho nevysadim. U Vas v USA sa tento liek urcite vola inac. Mozem ho kombinovat napr.Lubovnikom bodkovanym ( Common Saint John s Wort).U nas v pribalovom letaku je kontraindikovany ,ale neviem preco? Ani lekarka mi nevedela povedat ci si ho mozem nasadit pocas znizovania benzodiazepinu.Ona celkovo velmi malo vie o bylinkach.

Dakujem

RNG

Maja, ja zijem v USA a nepoznam vela lekarov na Slovensku. Rozhodne nepoznam takeho, co by depresiu riesil prirodnymi potravinovymi doplnkami. Tak isto ti neviem povedat, co dostanes na spanok v slovenskych lekarnach, mozem ti poradit len prostriedky, ktore poznam z tunajsicj zdrojov a mozna niektore dostaned aj v Europe. Z bylin na spanok a klud su hlavne valerian,pastierska kapsicka, chmel, vytazok z passiflora atd.

Na ukludnenie a spanok je aj SAM-e, 5-HTP a pripadne St Johns Wort, mineralove doplnky na kosti, vitaminy B.
Ale v sulade s odporucaniami lekarov, prostriedky z prirody nerad kombinujem s chemikaliami=liekmi.