Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

house

Odvykanie od zavislosti na liekoch je rovnako tazke ako na tvrdych drogach.
Nebude to prechadzka ruzovou zahradou
vytrpite si teda dost viem o com hovorim.
Ale ak sa zavislosti chcete zbavit inej cesty niet.

house

To palenie a sucho je slabsi abstak po vynechani Xanaxu.Malo by to prejst po nasadeni sedatif pc .Su aj ine lieky, ale zase iba navykove vsetko co je chemia
je navykove priroda to zariadila tak , ze to nie je navykove a pomaha, priroda alebo Boh ?Su ine prirodne sedativa napr Persen a ine...ucinok je v podstate ten isty.Dnes uz koncim nebojte sa vela zdaru pri odvykani .House.

house

Mozete to brat aj so Xanaxom, to ako by ste pili bylinkovy caj na ukludnenie je to to iste .Myslim ,ze dva mesiace budu stacit.Zvladnete to a potom uz ziadny xanax, ale len prirodne lieky homeopatika.!!!

house

Sedatif PC je velmi dobre znasany nebojte sa, lieky vysadzujte postupne znizujte davky napr po 2-3 dnoch znizit ale stale brat sedatif pc.Az do celkoveho vysadenie lieku ,ktory vysadzujete a brat uz len Sedatif pc.
Ja som bol hospitalizovany ,lebo som bol hlupy a vysadil som rudotel zo dna na den tak som sa rozsypal mal som cukor 15
mocovinu 600, hnacky, atd radsej o tom mlcim bol som este mlady a hlupy...