Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

:-(

Ke dsom chcel vysadzovat na radu lekarky,bolo to na mna moc,nemohol som spavat,celkova nervozita,unava,podrazdenost.Preto som zacal vysadzovat po milimetroch a to som ani nepocitoval nejake zle priznaky vysadzovania,preto som ti to radil tymto stylom,je to menej drasticke pre organizmus a ani nevies ako sa zbavis navykoveho lieku.Tak sa drz.

maja.

Pre 11:15- Si mily ze sa zaujimas, vysadila som 0,25 poobede tak ako som zacala uz tyzden sa trapim ale chcem to vydrzat, beriem este rano 0,25 a vecer takisto. pristupila by som k tvojmu systemu, vies nechcela som sa vratit k tomu ze budem brat aj poobede ale menej. ake si mal pocity pri vysadzovani? ja mam absolutnu slabost, ale krce zatial chvalabohu nemam.

katusiik

brala som niekolko druhov benzodiazepinov, ale myslim ze vysadzovanie by ti mal doporucit lekar..psychika neni sranda...ja som pred rokmi vysadila nitrazepan a nespala som poriadne dost dlho a hlavne som aj niekolko hodin nemohla zaspat...xanax som brala tiez potom dr prestavila na ine lieky a roky som uzivala zoloft postupne mi vysadila aj ten niekolko tyzdnov pred prvym porodom...ja som ale mala OCD

:-(

Bral som XANAX 0,25 mg 3 krat denne.
Nesustreduj sa tak na to vysadzovanie.Normalne si davaj kazdy den tu o milimeter nizsiu davku,ako som ti radil.Uvidis,pojde to.

maja.

Pre 15:12 prosim ta mozes mi povedat z akeho mnozstva v mg si vysadzoval a ako dlho ti to trvalo?Potrebujem podporu ze to niekto dokazal aj doma.

:-(

Maja,vysadzuj naozaj velmi pomalicky,to zvladnes.U nas to bolo to iste.po stvrtkach to neslo,bol tam uz velmi velky navyk.Takto po milimetroch to trva sice trosku dlhsie,ale tvoj organizmus nezazije naraz taky sok.Tak sa drz.