Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

maja.

Aneska cz

Neviem co Vam mam na to odpovedat, ale predsa - asi ste si nevsimla, ze na tomto fore to ludom velmi nepomoze. To ako keby ste povedala dietatu, nechod do blata - a to dieta-je uz davno zablatene.

Aneska Cz

Já jsem se stala závislá na neurolu, skončila jsem na odvykačce v psychiatrické léčebně, což trvalo víc jak 4 měsíce. Měla jsem takové absťáky, že jsem si raději přála umřít, nikomu bych to nepřála. Proto radím . vyvarujte se Benzodiazepinů.

ivana4837

Maja,

tiež mám nízky tlak a hneď ma na to v lekárni magistra upozornila,že treba v tom prípade Magné B6 užiť len pred spanim 1tbl.denne,to ti stačí,uvoľní sa ti svalstvo,pa!!!

davidd

Maja,to je tym,ze si naraz vysadila stvrtku lieku.Vydrz to.Zlepsi sa to a potom zacni radsej zoskrabavat z lieku.Viem ake mas pocity,ja som to zazil.To preto som ti radil hned od zaciatku zoskrabovat.

maja.

zuzama.

Tvoju radu som si precitala aj dala kupit Magne B6,uzila som ho 2 x,ale tak mi klesol tlak a zacala sa mi tocit hlava,ze som ho vysadila. Ja este stale beriem xanax hoci menej. Viem, ze si to myslela uprimne. Dakujem.

maja.

Ahoj davidd !

Spanok sa troska zlepsil,ale nastupila uzkost. Mal si take priznaky? Ja som sa zacala liecit kvoli uzkosti. Ale teraz akokeby sa vratila v silnejsej podobe. Je to zacarovany kruh a neviem ho preseknut. Davidd troska ti zavidim,ze to mas za sebou, ale prajem ti to. Citala som ze pri vysadzovani xanaxu moze dojst k situaciam ked sa stav kvoli ktoremu bol xanax predpisovany zhorsi a u niekoho aj na dlhe obdobie. Pytam sa naco take lieky!

davidd

Ahoj Maja.
Tak zatial nevysadzuj,vydrz,pokial si tvoj organizmus nezvykne na nizsiu davku a s vysadzovanim zacni,ked sa to zlepsi.Ale potom uz pomalicky a nie po stvrtkach :(

maja.

Ahoj Davidd!

Nemozem pristupit k dalsiemu vysadzovaniu, myslim tym rano a vecer pretoze som prestala spat.Neviem co mam robit. Som stale na 0,25 rano a vecer.Boze ja sa toho xanaxu asi nezbavim! Nemas radu na spanok. Cez den sa trapim, ale da sa. Som na nom poriadne zaseknuta.

myola

Maja a qviksinkal

zajta budem kontaktovat lekára a skúsim zistiť, ako ďalej. Myolastan mi bol nasadený na uvoľnenie svalstva (a zaberalo to).

maja.

myola:
Neviem ci lekar je taky dobry a vie, ze Myolastan nie je navykovy, ked v pribalovom letaku sa jasne pise, ze je to benzodiazepin a je navykovy. Mam averziu na takych lekarov typu Ja..........boh. Dokazu nezvratne ublizit pacientovi a necitia sa vinni. Mala by si sa poradit co dalej, ale u nijakeho normalneho lekara.
Potrebujes profesionalnu radu a liecbu.