Zavislost na benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zavislost na benzodiazepinoch
Maja.

Ako sa zbavit zavislosti na xanaxe.Beriem ho uz2 roky pravidelne 0.75 mg denne .Predpisuje mi ho psych.Antidepresiva mi nezaberaju mam Dg.Gen.uskostnu poruchu.Davky nezvysujem.Poradi mi niekto ako na to?Skusala som znizovat ale mam problem .Moje stavy sa zhorsia myslim ze kvoli vysadzovaniu a tak sa stale vraciam na povodnu davku bez ktorej neviem ani zaspat.Dakujem za kazdu dobru radu.Zistujem ze velmi vela ludi ma s tym problemi.Cim nahradit alprazolam -Xanax co nie je navykove.Ma niekto osobne skusenosti s vysadzovanim.Dakujem za kazdu fundovanu odpoved.

Malbor

Antidepresiva su take iste svinstva ako benzaky, Tanca ja som ich brala a nevedela som sa ich zbavit, ale chod na temu depresie a tam citaj. Nevedia to dievcata prestat brat lebo maju neziaduce ucinky z vysadenia. Alebo tema- cipralex- citaj a uc sa. To ze ti lekar povie ze to nie je navykove tak tomu never. Konkretne pri SSRI ser. syndrom a to som ho brala iba 4 mesiace.Hroza!!!Je pravda ,ze kazda sme ina.Viem len tolko ze mnohe dievcata maju s tym problem.

tanča

prečo sa tak trápite s tým vysadzovaním, dajte si predpísat antidepresdíva SSRI a pojde to oveľa lahsie a tie časo vysadiť neni problém, alebo užívať triapridal,alebo tak nejak.

maja.

Ahoj Davidd.

Uz som si myslela, ze si na mna zabudol. Trosku ta mozna sklamem, ale stale som na 0.25 - 0,25. Az teraz sa mi trocha polepsilo. Ale som rada lebo som mala kadejake myslienky. Bala som sa, ze to nevydrzim. Potrebujem si skutocne odpocinut a potom znova znizovat. Neviem ci to robim spravne ale jednoducho to tak citim.Ta zavistlost u mna je teda poriadna,posudzujem to podla neziaducich ucinkov ktore som zatial prezila.Trvalo to jeden mesiac aby som sa zbavila 0,25mg

maja.

Viem, ze je to velmi tazke, ale musis vydrzat teraz to nesmies vzdat. Viem co prezivas a mozno bude aj horsie a mozno zajtra bude ovela lepsie. Inac sa toho nezbavis. Drzim Ti velmi palce a zabojuj tak ako ja. Ja tiez este nic nemam vyhrate.

blavak

Po styroch dnoch prisli abst. priznaky. trasiem sa ako osika. je to nieco nenormalne. Maja ja to nemam sancu vydrzat. Mam krce ako slak budem sa musiet asi vratit na povodnu davku . Tento text pisem uz asi 20 minut nneviem sa sustredit opravujem kazde slovo.

blavak

Maja : Ta obdivujem mas pevnu volu a to sa mi najviac paci na zenach. Ja beriem rivotril par kapiek a neviem ich prestat brat. Pokusal som sa o to viac krat, ale bez uspechu. Som slaboch a zavislak, ked niekde mam ist tak sa pos... a hned si pridam par kvapiek. Neviem co mam robit.Nie je mi dobre a liecba mi nezabera. Som absolutna nula !!Ked idem na kontrolu tak lekarka len pocuva a tvari sa ze mi rozumie....Musim zacat aj ja postupne zbavovat sa tej drogy.

davidd

Maja,ano,sucho v ustach som mal,ale iba chvilu.Je to nasledok rychleho vysadzovania lieku.Ked som mal tento problem,viacej som pil,cmulal som tvrde cukriky bez cukru a casto som zul zuvacky,tie podporuju tvorbu slin.Jazyk mi netrpol.