CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

brona

sisqa:staci ked pridas kazdy den nejake brusaky,ak priberas len na bruchu,nedrz dietu,neexistuju diety len na jednu cast tela, to je hovadina:)
britanny:kolko merias a vazis?netreba to prehanat:)
latinka:tak so skuskami mam tiez problemy,zajtra ma cakaju dve,heh:)Drzim palce:)

sisqa

ajojte vsetci ..pridavam sa k vam...rozhodla som sa ze musim schudnut...vzdy som bola chuda...ale cim som starsia priberam na brucho...:-/ uz ma to stve!!! zacnem menej jest!!ale poradte mi co by som mala jest..nejakudietu..kde nebudem hladovat a ani nepriberem..pravdaze budem viac cvicit..napiste

M4jk1:-)

ta ja by som potrebol pribrat bo mam 173 cm a 50 kg. dost bieda ne?Niejaky fajny recept mi neviete poradit ze by som pribral

guru

Ja som bol tiez tazky podla mna, zacal som behavat, posilovat, proste sportovat a teraz sa drzim a ziadne diety nehrozia

latinka

Mne taha kazdym dnom na 21... starnem:-) Myslela som pre tiedve holky, nie pre seba. No dobre, mozno to skusim pocitat, ale teraz mam dost roboty so skuskami:-(((

latinka

Ked ma dakto 55 kg vychadza mu 1300 kcal. Ked ma dakto 90kg, vychadza mu 2300. To je podla teba spravne? U nas v skriptach pisu, ze zena od 19-23 ma prijat 9000 kj. Na kcal to vychadza 2142 kcal . Ja som z toho debil. A vy holky si prijate pocitate? Myslim brit a tinu. V kcal alebo kj. Pre vas take tabulky prijmu nemam, tam pise len od 19tich rokov.

ForEver?

mila t!inka. sorry za nedorozumenie, ale ja teda muz urcite nie som. teda, moja vulva sa tak absolutne netvari.
vies, ja viem o com hovori, dievca drahe, pretoze som ta priatelka toho dotycneho kaxna, ktory sa ma tiez uvedomit a tak viem, co robite.
ak si chces sportovat, sportuj, ale nechapem, na co si tu zakladate taketo miestnosti. pride mi to take otrasne ako proana.
a cudujem sa adminovi, ze vam to este nezamkol