CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

lolinka

misulka: no uz som zacala ako tak:)..ale ak chces zacat chudnut,tak nato nie je nikdy neskoro;)..tak drzim prsty..aj vsetkym ostatnym;)

kiky

misha:ja aj my všetky tvoje "kamošky" z fora vieme že to nie je pravda čo píšeš..to ti len ta sprosta krava hovori..prosím ťa choĎ za tým odborníkom a daj si predpísať lieky..prosim

kiky

bože baby...no brittany sa už trošku uvedomila..ja vam tu nechcem dohovarať ani nič aj tak si spravite podla seba..len premýšlajte či taký život kedy stále len rátate kalórie a pozorujete koľko ste cvičili stojí za to.Nie je fajn isť von sadnuť si s kamošmi niekam a dať si možno aj niečo kaloricke?proste zabavať sa a brať život tak ako pride?nie neustale niečo kontrolovať??..

sisqa

no..ajoj..brona:mas pravdu ale zisla by sa aj dieta bo mam stale chut jest..tak asi to musim obmezit..a naozaj zacat cvicit...mam 170cm a 55 kil...chcem mat tak 49 aspon...tolko som mala v septembri :) a tiez som mala to brucho.. ked ja som taka lenivaaa na cvicenie...musim ziskat nejaku kondicku a dufam ze sa to bude zlepsovat:))) brittany podla mna mas super vahu...

brittany

podla mna mam dobru vahu...ale neviem podla mna mam velke boky..uz nechcem drzat ziadne diety a zacnem viac sportovat :)

brona

Brittany: mas super vahu..BMI index ti vychadza 18,7,opatrne,aby si neschudla viac..hrozi podvyziva!
Ak nie si uplne so sebou spokojna,skus viac cvicit na niektore partie,mozno ti staci spevnit telo:)

brittany

m4jk1 :-) toto je tema o chudnuti a nie o tom jako pribrat :)..si si pomylil temu...BRONA mam 162cm a 49kg..a mozno ze to neni moc ja to ani posudut neviem :)